Be Lenka
Be Lenka Trailair Blauw
1 variant · vanaf €95,78 · 1 winkel · bijgewerkt 19 okt, 03:07
De Be Lenka Trailair Blauw kost vanaf €95,78 bij 1 Nederlandse webshop (prijzen gecheckt op 19 okt 2026). Laagste prijs in 30 dagen: €95,78.
Bron: SneakerPicks, live prijzen uit de productfeeds van de webshops. Zo vergelijken we prijzen
De Be Lenka Trailair Blauw
Alle prijzen voor de Be Lenka Trailair Blauw
Laagste prijs per winkel over deze variant heen.
Nog te weinig prijshistorie
We volgen deze prijs sinds 16 oktober en hebben 2 dagen prijsdata. Vanaf 7 dagen laten we zien of de prijs echt laag is.
Kies je maat (EU)
8 maten op voorraadPrijzen
1 shop op voorraad · gesorteerd op prijs
Wij ontvangen mogelijk een commissie als je via SneakerPicks bij een shop koopt; dit beïnvloedt de volgorde niet. Shops staan op prijs gesorteerd en betalen niet voor een plek. Zo vergelijken wij
Veelgestelde vragen over de Be Lenka Trailair Blauw
Waar is de Be Lenka Trailair Blauw het goedkoopst?
Wat was de laagste prijs van de Be Lenka Trailair Blauw in de afgelopen 30 dagen?
In welke maten is de Be Lenka Trailair Blauw verkrijgbaar?
Andere kleuren van de Be Lenka Trailair
Alle 5 Be Lenka Trailair kleuren →Vergelijkbare modellen
Andere hardloopschoenen in dezelfde prijsklasse als de Be Lenka Trailair.
- Be Lenka Trailtech vanaf €103,18 · 4 kleuren
- Be Lenka Trailwalker vanaf €108,25 · 3 kleuren
- adidas Ultraboost vanaf €83,00 · 19 kleuren
- Camper Drift Trail vanaf €144,50 · 8 kleuren
- Salomon Speedcross 6 vanaf €144,00 · 6 kleuren
- HOKA Bondi 9 vanaf €105,00 · 11 kleuren
- ASICS GT-2000 vanaf €112,95 · 2 kleuren
- adidas SUPERNOVA GLIDE HARDLOOPSCHOENEN vanaf €109,60 · 10 kleuren