Birkenstock
Birkenstock Oswego Blauw
1 variant · vanaf €90,00 · 1 winkel · bijgewerkt 19 okt, 03:07
De Birkenstock Oswego Blauw kost vanaf €90,00 bij 1 Nederlandse webshop (prijzen gecheckt op 19 okt 2026). Laagste prijs in 30 dagen: €90,00.
Bron: SneakerPicks, live prijzen uit de productfeeds van de webshops. Zo vergelijken we prijzen
De Birkenstock Oswego Blauw
Alle prijzen voor de Birkenstock Oswego Blauw
Laagste prijs per winkel over deze variant heen.
Nog te weinig prijshistorie
We volgen deze prijs sinds 16 oktober en hebben 2 dagen prijsdata. Vanaf 7 dagen laten we zien of de prijs echt laag is.
Kies je maat (EU)
5 maten op voorraadPrijzen
1 shop op voorraad · gesorteerd op prijs
Wij ontvangen mogelijk een commissie als je via SneakerPicks bij een shop koopt; dit beïnvloedt de volgorde niet. Shops staan op prijs gesorteerd en betalen niet voor een plek. Zo vergelijken wij
Veelgestelde vragen over de Birkenstock Oswego Blauw
Waar is de Birkenstock Oswego Blauw het goedkoopst?
Wat was de laagste prijs van de Birkenstock Oswego Blauw in de afgelopen 30 dagen?
In welke maten is de Birkenstock Oswego Blauw verkrijgbaar?
Andere kleuren van de Birkenstock Oswego
Alle 6 Birkenstock Oswego kleuren →Vergelijkbare modellen
Andere lage sneakers in dezelfde prijsklasse als de Birkenstock Oswego.
- Birkenstock Bend vanaf €68,48 · 7 kleuren
- Birkenstock Bend Low Suede Leather vanaf €69,14 · 5 kleuren
- Birkenstock Bend Low Decon Nubuck Leather vanaf €127,50 · 4 kleuren
- Birkenstock Bend Low vanaf €105,00 · 5 kleuren
- Nike Air Max 1 vanaf €79,95 · 45 kleuren
- Nike P-6000 vanaf €65,00 · 38 kleuren
- adidas Samba vanaf €56,00 · 63 kleuren
- Gabor Rollingsoft vanaf €78,53 · 15 kleuren