BOSS Kieran_Tenn_sdnyn

2 kleuren · 2 varianten · €143,95 - €149,99

2 kleuren 2 varianten Vanaf €143,95 - €149,99

De BOSS Kieran_Tenn_sdnyn kost vanaf €143,95 bij 1 Nederlandse webshop (prijzen gecheckt op 19 okt 2026). Laagste prijs in 30 dagen: €143,95.

Prijs:
€143,95 - €149,99
Kleuren:
2
Varianten:
2
Bijgewerkt:
19 okt, 14:08

Bron: SneakerPicks, live prijzen uit de productfeeds van de webshops. Zo vergelijken we prijzen

Kies je kleur (2 kleuren)

Alle BOSS Kieran_Tenn_sdnyn varianten

Boss Kieran_Tenn_sdnyn Marineblauw, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Boss

Boss Kieran_Tenn_sdnyn Marineblauw

vanaf €149,99
bij Peek & Cloppenburg 1 shop
Maatmatrix

Welke kleur heeft jouw maat?

2 kleuren van de BOSS Kieran_Tenn_sdnyn in 3 maten (EU). Tik op je maat om te zien in welke kleuren hij op voorraad is en wat hij daar kost.

Laagste prijs per kleur en EU-maat voor de BOSS Kieran_Tenn_sdnyn. Een streepje betekent niet op voorraad in die maat.
Kleur \ maat
Beige €143,95––
Blauw €149,99€149,99€149,99

Prijzen van shops die we de afgelopen 72 uur hebben gecheckt. Volwassenenmaten; BOSS-maten kunnen per model anders vallen.

Maat per shop

Welke shop heeft jouw maat?

1 shop in 3 maten (EU), alle kleuren van de BOSS Kieran_Tenn_sdnyn. Tik op een maat of vakje voor de prijs.

Prijs per shop en EU-maat voor de BOSS Kieran_Tenn_sdnyn. Een leeg vakje betekent niet op voorraad in die maat.
Shop
Peek & Cloppenburg €143,95€149,99€149,99

Shops die we de afgelopen 72 uur hebben gecheckt, volwassenenmaten.

Pasvorm · stemmen van kopers

Hoe valt de BOSS Kieran_Tenn_sdnyn?

Kopers laten weten of hij klein, normaal of groot valt ten opzichte van hun gewone maat. Zo weet je vóór je bestelt of je een halve maat moet op- of afronden. Heb je hem? Stem mee, het kost twee seconden.

Heb je de BOSS Kieran_Tenn_sdnyn? Hoe valt hij?

Nog geen stemmen, help mee. De uitslag verschijnt vanaf 5 stemmen.

Veelgestelde vragen over de BOSS Kieran_Tenn_sdnyn

Waar is de BOSS Kieran_Tenn_sdnyn het goedkoopst?

Op 19 okt 2026 is de BOSS Kieran_Tenn_sdnyn het goedkoopst bij Peek & Cloppenburg voor €143,95. SneakerPicks vergelijkt de prijs bij 1 webshop; we tonen alleen aanbiedingen die in de afgelopen 72 uur in een productfeed stonden.

Wat was de laagste prijs van de BOSS Kieran_Tenn_sdnyn in de afgelopen 30 dagen?

De laagste prijs die we de afgelopen 30 dagen voor de BOSS Kieran_Tenn_sdnyn zagen, is €143,95. Vandaag begint de prijs bij €143,95. Met een gratis prijsalert krijg je bericht als de prijs daalt.

In welke maten is de BOSS Kieran_Tenn_sdnyn verkrijgbaar?

De BOSS Kieran_Tenn_sdnyn is nu in 3 maten op voorraad, van EU 42 tot en met EU 46. De beschikbaarheid verschilt per webshop: in de prijsvergelijking zie je per shop welke maten er zijn.

In hoeveel kleuren is de BOSS Kieran_Tenn_sdnyn verkrijgbaar?

Op SneakerPicks vergelijk je de BOSS Kieran_Tenn_sdnyn nu in 2 kleuren. Elke kleur heeft een eigen pagina met de prijzen per webshop.
Embed deze prijskaart

Zet de actuele laagste prijs, de normale prijs en het prijsverloop van de BOSS Kieran_Tenn_sdnyn op je eigen site of forum. Gratis, met bronvermelding "Bron: SneakerPicks.nl" (CC BY 4.0).

Vergelijkbare modellen

Andere lage sneakers in dezelfde prijsklasse als de Boss Kieran_Tenn_sdnyn.

Andere BOSS modellen

Alle BOSS sneakers →