Converse
Converse Chuck Taylor All Star Wit
93 varianten · vanaf €28,00 · 7 winkels · bijgewerkt 20 okt, 01:08
De Converse Chuck Taylor All Star Wit kost vanaf €28,00 bij 7 Nederlandse webshops (prijzen gecheckt op 20 okt 2026). Laagste prijs in 30 dagen: €28,00.
Bron: SneakerPicks, live prijzen uit de productfeeds van de webshops. Zo vergelijken we prijzen
Kies je Converse Chuck Taylor All Star Wit
Geen varianten op voorraad in maat 48⅔: we tonen alle 93 varianten. Alle maten tonen
Converse Chuck Taylor All Star Optical White (M7650C)
Converse Chuck Taylor All Star Eva Lift Wit
Converse Chuck Taylor All Star Ox Senior Wit (M7652C)
Converse Chuck Taylor All Star Move Canvas Color Hi Wit
Converse Chuck Taylor All Star Lift Clean Leather HI Wit
Converse Ctas Lift High Wit
Converse Ctas High Wit
Converse Chuck Taylor All Star Ctas Lift Hi Wit
Converse Chuck Taylor All Star Throwback Wit
Converse Chuck Taylor All Star Throwback Wit
Converse Chuck Taylor All Star Core Leather HI Wit
Converse Chuck Taylor All Star City Trek Seasonal Canvas Wit
Converse Chuck Taylor All Star Court Wit
Converse Chuck Taylor All Star Beads Wit
Converse Chuck Taylor All Star Lift Double Stack Platform Wit
Converse Chuck Taylor All Star Eva Lift Wit
Converse Chuck Taylor All Star Hi Wit
Converse Chuck Taylor All Star Motif Cœur Wit
Converse Chuck Taylor All Star Ctas Lift Hi Wit
Converse Chuck Taylor All Star Hi Résistante Wit
Converse Chuck Taylor All Star Move Canvas Color OX Wit
Converse Chuck Taylor All Star Lugged 2.0 Leather Foundational Leather Wit
Converse Chuck Taylor All Star Lift Wit
Converse Chuck Taylor All Star Lift Double Stack Wit
Alle prijzen voor de Converse Chuck Taylor All Star Wit
Laagste prijs per winkel over alle 93 varianten heen.
Nog te weinig prijshistorie
We volgen deze prijs sinds 16 oktober en hebben 4 dagen prijsdata. Vanaf 7 dagen laten we zien of de prijs echt laag is.
Kies je maat (EU)
26 maten op voorraadPrijzen
7 shops op voorraad · gesorteerd op prijs incl. verzending
- Op voorraadincl. €3,99 verzending
- Op voorraadincl. gratis verzending
- Op voorraadverzending onbekend
- Op voorraadincl. gratis verzending
- Op voorraadverzending onbekend
- Op voorraadverzending onbekend
Wij ontvangen mogelijk een commissie als je via SneakerPicks bij een shop koopt; dit beïnvloedt de volgorde niet. Shops staan op prijs gesorteerd en betalen niet voor een plek. Met verzending = prijs, min een geldige kortingscode, plus de standaard verzendkosten naar Nederland volgens de shop; zijn die onbekend, dan telt alleen de prijs. Zo vergelijken wij
Veelgestelde vragen over de Converse Chuck Taylor All Star Wit
Waar is de Converse Chuck Taylor All Star Wit het goedkoopst?
Wat was de laagste prijs van de Converse Chuck Taylor All Star Wit in de afgelopen 30 dagen?
In welke maten is de Converse Chuck Taylor All Star Wit verkrijgbaar?
Vergelijk de Converse Chuck Taylor All Star
Andere Converse modellen
Alle Converse sneakers →- Converse Chuck Taylor (33 kleuren)
- Converse Chuck 70 (21 kleuren)
- Converse All Star (17 kleuren)
- Converse Chuck (10 kleuren)
- Converse One Star (10 kleuren)
- Converse Chuck Taylor All Star Hi (7 kleuren)
- Converse Run Star Legacy CX (3 kleuren)
- Converse Run Star Hike (4 kleuren)
- Converse Star Player (2 kleuren)
- Converse CHUCK TAYLOR ALL STAR CRUISE HI (2 kleuren)
- Converse Chuck Taylor All Star Lift Ox (2 kleuren)
- Converse Chuck Taylor All Star Move Platform (2 kleuren)