Digel
Digel Summer Groen
1 variant · vanaf €99,99 · 1 winkel · bijgewerkt 19 okt, 19:08
De Digel Summer Groen kost vanaf €99,99 bij 1 Nederlandse webshop (prijzen gecheckt op 19 okt 2026). Laagste prijs in 30 dagen: €99,99.
Bron: SneakerPicks, live prijzen uit de productfeeds van de webshops. Zo vergelijken we prijzen
De Digel Summer Groen
Alle prijzen voor de Digel Summer Groen
Laagste prijs per winkel over deze variant heen.
Nog te weinig prijshistorie
We volgen deze prijs sinds 16 oktober en hebben 4 dagen prijsdata. Vanaf 7 dagen laten we zien of de prijs echt laag is.
Kies je maat (EU)
3 maten op voorraadPrijzen
1 shop op voorraad · gesorteerd op prijs
- Op voorraadverzending onbekend
Wij ontvangen mogelijk een commissie als je via SneakerPicks bij een shop koopt; dit beïnvloedt de volgorde niet. Shops staan op prijs gesorteerd en betalen niet voor een plek. Zo vergelijken wij
Veelgestelde vragen over de Digel Summer Groen
Waar is de Digel Summer Groen het goedkoopst?
Wat was de laagste prijs van de Digel Summer Groen in de afgelopen 30 dagen?
In welke maten is de Digel Summer Groen verkrijgbaar?
Andere kleuren van de Digel Summer
Alle 2 Digel Summer kleuren →Vergelijkbare modellen
Andere lage sneakers in dezelfde prijsklasse als de Digel Summer.
- Digel Sound vanaf €129,99 · 2 kleuren
- Digel Sportif vanaf €89,99 · 2 kleuren
- Nike Air Max 1 vanaf €79,95 · 44 kleuren
- Nike P-6000 vanaf €65,00 · 38 kleuren
- Gabor Rollingsoft vanaf €78,53 · 15 kleuren
- ASICS Gel-Kayano vanaf €84,98 · 19 kleuren
- New Balance 9060 vanaf €99,99 · 21 kleuren
- ASICS Gel-NYC vanaf €90,00 · 19 kleuren