Hoff
HOFF City Retro Blauw
2 varianten · vanaf €98,00 · 2 winkels · bijgewerkt 19 okt, 03:07
De HOFF City Retro Blauw kost vanaf €98,00 bij 2 Nederlandse webshops (prijzen gecheckt op 19 okt 2026). Laagste prijs in 30 dagen: €98,00.
Bron: SneakerPicks, live prijzen uit de productfeeds van de webshops. Zo vergelijken we prijzen
Kies je HOFF City Retro Blauw
Alle prijzen voor de HOFF City Retro Blauw
Laagste prijs per winkel over alle 2 varianten heen.
Nog te weinig prijshistorie
We volgen deze prijs sinds 16 oktober en hebben 4 dagen prijsdata. Vanaf 7 dagen laten we zien of de prijs echt laag is.
Kies je maat (EU)
6 maten op voorraadPrijzen
2 shops op voorraad · gesorteerd op prijs
- Op voorraadverzending onbekend
Wij ontvangen mogelijk een commissie als je via SneakerPicks bij een shop koopt; dit beïnvloedt de volgorde niet. Shops staan op prijs gesorteerd en betalen niet voor een plek. Zo vergelijken wij
Veelgestelde vragen over de HOFF City Retro Blauw
Waar is de HOFF City Retro Blauw het goedkoopst?
Wat was de laagste prijs van de HOFF City Retro Blauw in de afgelopen 30 dagen?
In welke maten is de HOFF City Retro Blauw verkrijgbaar?
Andere kleuren van de HOFF City Retro
Alle 3 HOFF City Retro kleuren →Vergelijkbare modellen
Andere lage sneakers in dezelfde prijsklasse als de HOFF City Retro.
- HOFF Bridge vanaf €89,99 · 18 kleuren
- HOFF City vanaf €84,00 · 13 kleuren
- HOFF City MKII vanaf €69,99 · 5 kleuren
- HOFF Alley vanaf €98,00 · 4 kleuren
- Nike Air Max 1 vanaf €79,95 · 45 kleuren
- Nike P-6000 vanaf €65,00 · 38 kleuren
- Gabor Rollingsoft vanaf €78,53 · 15 kleuren
- New Balance 9060 vanaf €99,99 · 21 kleuren