Jordan

Air Jordan 1 Groen

15 varianten · vanaf €90,00 · 8 winkels · bijgewerkt 20 okt, 18:11

De Air Jordan 1 Groen kost vanaf €90,00 bij 8 Nederlandse webshops (prijzen gecheckt op 20 okt 2026). Laagste prijs in 30 dagen: €69,95.

Bron: SneakerPicks, live prijzen uit de productfeeds van de webshops. Zo vergelijken we prijzen

Kies je Air Jordan 1 Groen

7 van 15 varianten op voorraad in maat 47, vanaf €129,99. Alle maten tonen

Air Jordan 1 Retro Low OG SP x Travis Scott Olive, vergelijk prijzen bij 3 winkels
Jordan

Air Jordan 1 Retro Low OG SP x Travis Scott Olive

Beige

in maat 47 €644,95
bij KeepItSneaker 3 shops Prijs gemiddeld
Air Jordan 1 High Lucky Green Groen, vergelijk prijzen bij 3 winkels
Jordan

Air Jordan 1 High Lucky Green Groen

in maat 47 €194,95
bij The Attic 3 shops Boven gemiddelde
Air Jordan 1 Low SP Travis Scott Medium Olive, vergelijk prijzen bij 2 winkels
Jordan

Air Jordan 1 Low SP Travis Scott Medium Olive

Groen

in maat 47 €684,95
bij The Attic 2 shops Boven gemiddelde
Air Jordan 1 Mid Lucky Green, vergelijk prijzen bij 2 winkels
Jordan

Air Jordan 1 Mid Lucky Green

Groen

in maat 47 €174,95
bij Mentastore 2 shops Boven gemiddelde
Air Jordan 1 Low Groen, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Jordan

Air Jordan 1 Low Groen

in maat 47 €129,99
bij Foot Locker NL 1 shop Prijs gemiddeld
Air Jordan 1 Retro High OG Gorge Green, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Jordan

Air Jordan 1 Retro High OG Gorge Green

Groen

in maat 47 €319,95
bij KeepItSneaker 1 shop Prijs gemiddeld
Air Jordan 1 Mid Sonics (2021) Groen, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Jordan

Air Jordan 1 Mid Sonics (2021) Groen

in maat 47 €164,95
bij KeepItSneaker 1 shop Prijs gemiddeld

Alle prijzen voor de Air Jordan 1 Groen

Laagste prijs per winkel over alle 15 varianten heen.

Echt laag?

Nog te weinig prijshistorie

We volgen deze prijs sinds 16 oktober en hebben 5 dagen prijsdata. Vanaf 7 dagen laten we zien of de prijs echt laag is.

Kies je maat (EU)

25 maten op voorraad
Alle shops

Prijzen

8 shops op voorraad · gesorteerd op prijs incl. verzending

Wij ontvangen mogelijk een commissie als je via SneakerPicks bij een shop koopt; dit beïnvloedt de volgorde niet. Shops staan op prijs gesorteerd en betalen niet voor een plek. Met verzending = prijs, min een geldige kortingscode, plus de standaard verzendkosten naar Nederland volgens de shop; zijn die onbekend, dan telt alleen de prijs. Zo vergelijken wij

Veelgestelde vragen over de Air Jordan 1 Groen

Waar is de Air Jordan 1 Groen het goedkoopst?

Op 20 okt 2026 is de Air Jordan 1 Groen het goedkoopst bij Snipes EU voor €90,00. SneakerPicks vergelijkt de prijs bij 8 webshops; we tonen alleen aanbiedingen die in de afgelopen 72 uur in een productfeed stonden.

Wat was de laagste prijs van de Air Jordan 1 Groen in de afgelopen 30 dagen?

De laagste prijs die we de afgelopen 30 dagen voor de Air Jordan 1 Groen zagen, is €69,95. Vandaag begint de prijs bij €90,00. Met een gratis prijsalert krijg je bericht als de prijs daalt.

In welke maten is de Air Jordan 1 Groen verkrijgbaar?

De Air Jordan 1 Groen is nu in 23 maten op voorraad, van EU 35,5 tot en met EU 50. De beschikbaarheid verschilt per webshop: in de prijsvergelijking zie je per shop welke maten er zijn.

Andere Jordan modellen

Alle Jordan sneakers →