New Balance

New Balance 2002R Wit

8 varianten · vanaf €139,95 · 5 winkels · bijgewerkt 18 okt, 23:07

De New Balance 2002R Wit kost vanaf €139,95 bij 5 Nederlandse webshops (prijzen gecheckt op 18 okt 2026). Laagste prijs in 30 dagen: €139,95.

Bron: SneakerPicks, live prijzen uit de productfeeds van de webshops. Zo vergelijken we prijzen

Kies je New Balance 2002R Wit

New Balance 2002R Protection Pack Sea Salt (M2002RDB), vergelijk prijzen bij 3 winkels
New Balance

New Balance 2002R Protection Pack Sea Salt (M2002RDB)

Wit

vanaf €139,95
bij The Attic 3 shops
New Balance 2002R Protection Pack Sea Salt, vergelijk prijzen bij 1 winkel
New Balance

New Balance 2002R Protection Pack Sea Salt

Wit

vanaf €187,00
bij Spartoo NL 1 shop
New Balance 2002R Shipyard Wit, vergelijk prijzen bij 1 winkel
New Balance

New Balance 2002R Shipyard Wit

vanaf €183,49
bij Spartoo NL 1 shop
New Balance 2002R Protection Pack "Eclipse Magnet" Wit, vergelijk prijzen bij 1 winkel
New Balance

New Balance 2002R Protection Pack "Eclipse Magnet" Wit

vanaf €200,00
bij Bol.com 1 shop
New Balance 2002R Wit (M2002RVF), vergelijk prijzen bij 1 winkel
New Balance

New Balance 2002R Wit (M2002RVF)

vanaf €169,77
bij Spartoo NL 1 shop
New Balance 2002R Wit (M2002RPN), vergelijk prijzen bij 1 winkel
New Balance

New Balance 2002R Wit (M2002RPN)

vanaf €145,51
bij Spartoo NL 1 shop
New Balance 2002R Protection Pack Sea Salt, vergelijk prijzen bij 1 winkel
New Balance

New Balance 2002R Protection Pack Sea Salt

Wit

vanaf €211,49
bij Spartoo NL 1 shop
New Balance 2002R Protection Pack Phantom, vergelijk prijzen bij 1 winkel
New Balance

New Balance 2002R Protection Pack Phantom

Wit

vanaf €228,29
bij Spartoo NL 1 shop

Alle prijzen voor de New Balance 2002R Wit

Laagste prijs per winkel over alle 8 varianten heen.

Echt laag?

Nog te weinig prijshistorie

We volgen deze prijs sinds 16 oktober en hebben 4 dagen prijsdata. Vanaf 7 dagen laten we zien of de prijs echt laag is.

Kies je maat (EU)

19 maten op voorraad
Alle shops

Prijzen

5 shops op voorraad · gesorteerd op prijs incl. verzending

Wij ontvangen mogelijk een commissie als je via SneakerPicks bij een shop koopt; dit beïnvloedt de volgorde niet. Shops staan op prijs gesorteerd en betalen niet voor een plek. Met verzending = prijs, min een geldige kortingscode, plus de standaard verzendkosten naar Nederland volgens de shop; zijn die onbekend, dan telt alleen de prijs. Zo vergelijken wij

Veelgestelde vragen over de New Balance 2002R Wit

Waar is de New Balance 2002R Wit het goedkoopst?

Op 18 okt 2026 is de New Balance 2002R Wit het goedkoopst bij The Attic voor €139,95. SneakerPicks vergelijkt de prijs bij 5 webshops; we tonen alleen aanbiedingen die in de afgelopen 72 uur in een productfeed stonden.

Wat was de laagste prijs van de New Balance 2002R Wit in de afgelopen 30 dagen?

De laagste prijs die we de afgelopen 30 dagen voor de New Balance 2002R Wit zagen, is €139,95. Vandaag begint de prijs bij €139,95. Met een gratis prijsalert krijg je bericht als de prijs daalt.

In welke maten is de New Balance 2002R Wit verkrijgbaar?

De New Balance 2002R Wit is nu in 19 maten op voorraad, van EU 36 tot en met EU 49. De beschikbaarheid verschilt per webshop: in de prijsvergelijking zie je per shop welke maten er zijn.
Twijfel je nog?

Vergelijk de New Balance 2002R

Andere kleuren van de New Balance 2002R

Alle 17 New Balance 2002R kleuren →

Vergelijkbare modellen

Andere lage sneakers in dezelfde prijsklasse als de New Balance 2002R.