Nike

Nike Air Force 1 Zwart

107 varianten · vanaf €45,00 · 11 winkels · bijgewerkt 20 okt, 22:08

De Nike Air Force 1 Zwart kost vanaf €45,00 bij 11 Nederlandse webshops (prijzen gecheckt op 20 okt 2026). Laagste prijs in 30 dagen: €35,00.

Bron: SneakerPicks, live prijzen uit de productfeeds van de webshops. Zo vergelijken we prijzen

Kies je Nike Air Force 1 Zwart

Geen varianten op voorraad in maat 41½: we tonen alle 107 varianten. Alle maten tonen

Vorige 24 varianten

Nike Air Force 1 '07 LV8 Zwart, vergelijk prijzen bij 2 winkels
Nike

Nike Air Force 1 '07 LV8 Zwart

vanaf €117,99
bij Spartoo NL 2 shops Boven gemiddelde
Nike Air Force 1 '07 Zwart, vergelijk prijzen bij 2 winkels
Nike

Nike Air Force 1 '07 Zwart

vanaf €119,95
bij The Attic 2 shops Prijs gemiddeld
Nike Air Force 1 '07 Zwart, vergelijk prijzen bij 2 winkels
Nike

Nike Air Force 1 '07 Zwart

vanaf €129,99
bij Foot Locker NL 2 shops Prijs gemiddeld
Nike Air Force 1 Low Zwart, vergelijk prijzen bij 2 winkels
Nike

Nike Air Force 1 Low Zwart

vanaf €83,99
bij Snipes EU 2 shops Prijs gemiddeld
Nike x Supreme Air Force 1 Low White Black, vergelijk prijzen bij 2 winkels
Nike

Nike x Supreme Air Force 1 Low White Black

Zwart

vanaf €114,95
bij The Attic 2 shops Prijs gemiddeld
Nike Air Force 1 Low Black Grey, vergelijk prijzen bij 2 winkels
Nike

Nike Air Force 1 Low Black Grey

vanaf €45,00
bij Foot Locker NL 2 shops Prijs gemiddeld
Nike Air Force 1 '07 Zwart, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike Air Force 1 '07 Zwart

vanaf €130,00
bij Spartoo NL 1 shop Prijs gemiddeld
Nike Air Force 1 '07 Zwart, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike Air Force 1 '07 Zwart

vanaf €119,99
bij Foot Locker NL 1 shop Prijs gemiddeld
Nike Air Force 1 '07 Zwart/Wit, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike Air Force 1 '07 Zwart/Wit

vanaf €117,99
bij Spartoo NL 1 shop Boven gemiddelde
Nike Air Force 1 '07 Zwart, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike Air Force 1 '07 Zwart

vanaf €129,95
bij Mentastore 1 shop Prijs gemiddeld
Nike Air Force 1 '07 Black/Fossil (Zwart), vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike Air Force 1 '07 Black/Fossil (Zwart)

Zwart

vanaf €80,00
bij Snipes EU 1 shop
Nike Air Force 1 07 Premium Zwart, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike Air Force 1 07 Premium Zwart

vanaf €214,00
bij Spartoo NL 1 shop Prijs gemiddeld
Nike Air Force 1 '07 Zwart, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike Air Force 1 '07 Zwart

vanaf €116,47
bij Spartoo NL 1 shop
Nike Air Force 1 Low '07 Zwart, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike Air Force 1 Low '07 Zwart

vanaf €167,00
bij Spartoo NL 1 shop Prijs gemiddeld
Nike Air Force 1 Low Retro QS Halloween Skull Zwart, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike Air Force 1 Low Retro QS Halloween Skull Zwart

vanaf €153,90
bij Spartoo NL 1 shop Prijs gemiddeld
Nike Air Force 1 Low SP Stash (2024) Zwart, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike Air Force 1 Low SP Stash (2024) Zwart

vanaf €139,90
bij Spartoo NL 1 shop Prijs gemiddeld
Nike Air Force 1 Low Black Fiber, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike Air Force 1 Low Black Fiber

Zwart

vanaf €172,29
bij Spartoo NL 1 shop Prijs gemiddeld
Nike Air Force 1 Low Medium Ash Off Zwart, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike Air Force 1 Low Medium Ash Off Zwart

vanaf €138,69
bij Spartoo NL 1 shop Prijs gemiddeld
Nike Air Force 1 Retro Valentine's Day Zwart, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike Air Force 1 Retro Valentine's Day Zwart

vanaf €179,90
bij Spartoo NL 1 shop Boven gemiddelde
Nike Air-Force-1-Low-07-Black-Womens-1, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike Air-Force-1-Low-07-Black-Womens-1

Zwart

vanaf €149,89
bij Spartoo NL 1 shop Prijs gemiddeld
Nike Air-Force-1-Low-07-White-Black-Womens, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike Air-Force-1-Low-07-White-Black-Womens

Zwart

vanaf €155,49
bij Spartoo NL 1 shop Prijs gemiddeld
Nike Air Force 1 Low '07 White Black Pebbled Leather, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike Air Force 1 Low '07 White Black Pebbled Leather

Zwart

vanaf €149,89
bij Spartoo NL 1 shop Prijs gemiddeld
Nike Air Force 1 Low SP x Tiffany And Co Zwart, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike Air Force 1 Low SP x Tiffany And Co Zwart

vanaf €2.009,95
bij KeepItSneaker 1 shop Prijs gemiddeld
Nike Air Force 1 '07 Zwart, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike Air Force 1 '07 Zwart

vanaf €178,71
bij Spartoo NL 1 shop Prijs gemiddeld

Alle prijzen voor de Nike Air Force 1 Zwart

Laagste prijs per winkel over alle 107 varianten heen.

Echt laag?

Nog te weinig prijshistorie

We volgen deze prijs sinds 16 oktober en hebben 5 dagen prijsdata. Vanaf 7 dagen laten we zien of de prijs echt laag is.

Kies je maat (EU)

24 maten op voorraad
Alle shops

Prijzen

11 shops op voorraad · gesorteerd op prijs incl. verzending

Wij ontvangen mogelijk een commissie als je via SneakerPicks bij een shop koopt; dit beïnvloedt de volgorde niet. Shops staan op prijs gesorteerd en betalen niet voor een plek. Met verzending = prijs, min een geldige kortingscode, plus de standaard verzendkosten naar Nederland volgens de shop; zijn die onbekend, dan telt alleen de prijs. Zo vergelijken wij

Veelgestelde vragen over de Nike Air Force 1 Zwart

Waar is de Nike Air Force 1 Zwart het goedkoopst?

Op 20 okt 2026 is de Nike Air Force 1 Zwart het goedkoopst bij Foot Locker NL voor €45,00. SneakerPicks vergelijkt de prijs bij 11 webshops; we tonen alleen aanbiedingen die in de afgelopen 72 uur in een productfeed stonden.

Wat was de laagste prijs van de Nike Air Force 1 Zwart in de afgelopen 30 dagen?

De laagste prijs die we de afgelopen 30 dagen voor de Nike Air Force 1 Zwart zagen, is €35,00. Vandaag begint de prijs bij €45,00. Met een gratis prijsalert krijg je bericht als de prijs daalt.

In welke maten is de Nike Air Force 1 Zwart verkrijgbaar?

De Nike Air Force 1 Zwart is nu in 24 maten op voorraad, van EU 35 tot en met EU 49,5. De beschikbaarheid verschilt per webshop: in de prijsvergelijking zie je per shop welke maten er zijn.
Twijfel je nog?

Vergelijk de Nike Air Force 1

Andere kleuren van de Nike Air Force 1

Alle 39 Nike Air Force 1 kleuren →

Vergelijkbare modellen

Andere lage sneakers in dezelfde prijsklasse als de Nike Air Force 1.