Nike

Nike Dunk Multicolor

18 varianten · vanaf €59,95 · 10 winkels · bijgewerkt 19 okt, 11:09

De Nike Dunk Multicolor kost vanaf €59,95 bij 10 Nederlandse webshops (prijzen gecheckt op 19 okt 2026). Laagste prijs in 30 dagen: €49,99.

Bron: SneakerPicks, live prijzen uit de productfeeds van de webshops. Zo vergelijken we prijzen

Kies je Nike Dunk Multicolor

Nike Dunk High Aluminum Multicolor, vergelijk prijzen bij 6 winkels
Nike

Nike Dunk High Aluminum Multicolor

vanaf €79,95
bij The Attic 6 shops
Nike Dunk Low Harvest Moon Multicolor, vergelijk prijzen bij 3 winkels
Nike

Nike Dunk Low Harvest Moon Multicolor

vanaf €59,95
bij The Attic 3 shops
Nike Dunk Multicolor, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike Dunk Multicolor

vanaf €131,00
bij Spartoo NL 1 shop
Nike Dunk Laag BG, vergelijk prijzen bij 2 winkels
Nike

Nike Dunk Laag BG

veelkleurig

vanaf €79,99
bij Bol.com 2 shops
Nike Dunk Low Multicolor, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike Dunk Low Multicolor

veelkleurig

vanaf €107,00
bij Bol.com 1 shop
Nike Dunk Low EMB Anniversary Multicolor, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike Dunk Low EMB Anniversary Multicolor

vanaf €129,95
bij Mentastore 1 shop
Nike Dunk Low Next Nature Multicolor, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike Dunk Low Next Nature Multicolor

vanaf €128,95
bij Spartoo NL 1 shop
Nike Dunk Low Retro SE Panda, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike Dunk Low Retro SE Panda

Multicolor

vanaf €89,99
bij Bol.com 1 shop
Nike Dunk Low Multicolor, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike Dunk Low Multicolor

vanaf €99,99
bij Sneaxx 1 shop
Nike SB Dunk Low Arts-Rec Multicolor, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike SB Dunk Low Arts-Rec Multicolor

vanaf €148,90
bij Spartoo NL 1 shop
Nike Air Dunk Jumbo Multicolor, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike Air Dunk Jumbo Multicolor

vanaf €151,00
bij Spartoo NL 1 shop
Nike Dunk High Panda, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike Dunk High Panda

Multicolor

vanaf €157,00
bij Spartoo NL 1 shop
Nike Dunk High Fragment Design Bejing Multicolor, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike Dunk High Fragment Design Bejing Multicolor

vanaf €217,99
bij Bol.com 1 shop
Nike SB Dunk Low Crenshaw Skate Club Multicolor, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike SB Dunk Low Crenshaw Skate Club Multicolor

vanaf €292,99
bij Bol.com 1 shop
Nike SB Dunk Low Electric Pack Olympic Safari Multicolor, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike SB Dunk Low Electric Pack Olympic Safari Multicolor

vanaf €294,95
bij Bol.com 1 shop
Nike Dunk Low Ess Multicolor, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike Dunk Low Ess Multicolor

veelkleurig

vanaf €119,99
bij Foot Locker NL 1 shop
Nike Dunk Low Multicolor, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike Dunk Low Multicolor

vanaf €128,99
bij Spartoo NL 1 shop
Nike Dunk Low Retro Unlv Multicolor, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike Dunk Low Retro Unlv Multicolor

vanaf €130,99
bij Bol.com 1 shop

Alle prijzen voor de Nike Dunk Multicolor

Laagste prijs per winkel over alle 18 varianten heen.

Echt laag?

Nog te weinig prijshistorie

We volgen deze prijs sinds 16 oktober en hebben 4 dagen prijsdata. Vanaf 7 dagen laten we zien of de prijs echt laag is.

Kies je maat (EU)

22 maten op voorraad
Alle shops

Prijzen

10 shops op voorraad · gesorteerd op prijs incl. verzending

Wij ontvangen mogelijk een commissie als je via SneakerPicks bij een shop koopt; dit beïnvloedt de volgorde niet. Shops staan op prijs gesorteerd en betalen niet voor een plek. Met verzending = prijs, min een geldige kortingscode, plus de standaard verzendkosten naar Nederland volgens de shop; zijn die onbekend, dan telt alleen de prijs. Zo vergelijken wij

Veelgestelde vragen over de Nike Dunk Multicolor

Waar is de Nike Dunk Multicolor het goedkoopst?

Op 19 okt 2026 is de Nike Dunk Multicolor het goedkoopst bij The Attic voor €59,95. SneakerPicks vergelijkt de prijs bij 10 webshops; we tonen alleen aanbiedingen die in de afgelopen 72 uur in een productfeed stonden.

Wat was de laagste prijs van de Nike Dunk Multicolor in de afgelopen 30 dagen?

De laagste prijs die we de afgelopen 30 dagen voor de Nike Dunk Multicolor zagen, is €49,99. Vandaag begint de prijs bij €59,95. Met een gratis prijsalert krijg je bericht als de prijs daalt.

In welke maten is de Nike Dunk Multicolor verkrijgbaar?

De Nike Dunk Multicolor is nu in 22 maten op voorraad, van EU 35,5 tot en met EU 49,5. De beschikbaarheid verschilt per webshop: in de prijsvergelijking zie je per shop welke maten er zijn.

Andere kleuren van de Nike Dunk

Alle 20 Nike Dunk kleuren →

Vergelijkbare modellen

Andere lage sneakers in dezelfde prijsklasse als de Nike Dunk.