Nike
Nike Free Metcon7 Zwart
1 variant · vanaf €129,99 · 2 winkels · bijgewerkt 20 okt, 01:08
De Nike Free Metcon7 Zwart kost vanaf €129,99 bij 2 Nederlandse webshops (prijzen gecheckt op 20 okt 2026). Laagste prijs in 30 dagen: €129,99.
Bron: SneakerPicks, live prijzen uit de productfeeds van de webshops. Zo vergelijken we prijzen
De Nike Free Metcon7 Zwart
Alle prijzen voor de Nike Free Metcon7 Zwart
Laagste prijs per winkel over deze variant heen.
Nog te weinig prijshistorie
We volgen deze prijs sinds 16 oktober en hebben 4 dagen prijsdata. Vanaf 7 dagen laten we zien of de prijs echt laag is.
Kies je maat (EU)
7 maten op voorraadPrijzen
2 shops op voorraad · gesorteerd op prijs incl. verzending
Wij ontvangen mogelijk een commissie als je via SneakerPicks bij een shop koopt; dit beïnvloedt de volgorde niet. Shops staan op prijs gesorteerd en betalen niet voor een plek. Met verzending = prijs, min een geldige kortingscode, plus de standaard verzendkosten naar Nederland volgens de shop; zijn die onbekend, dan telt alleen de prijs. Zo vergelijken wij
Veelgestelde vragen over de Nike Free Metcon7 Zwart
Waar is de Nike Free Metcon7 Zwart het goedkoopst?
Wat was de laagste prijs van de Nike Free Metcon7 Zwart in de afgelopen 30 dagen?
In welke maten is de Nike Free Metcon7 Zwart verkrijgbaar?
Andere kleuren van de Nike Free Metcon7
Alle 4 Nike Free Metcon7 kleuren →Vergelijkbare modellen
Andere lage sneakers in dezelfde prijsklasse als de Nike Free Metcon7.
- Nike Air Force 1 vanaf €45,00 · 46 kleuren
- Nike Air Max vanaf €45,00 · 41 kleuren
- Nike Air Max 90 vanaf €39,99 · 64 kleuren
- Nike Dunk Low vanaf €39,95 · 50 kleuren
- Gabor Rollingsoft vanaf €78,53 · 15 kleuren
- ASICS Gel-Kayano vanaf €84,98 · 19 kleuren
- New Balance 9060 vanaf €99,99 · 21 kleuren
- ASICS Gel-NYC vanaf €90,00 · 19 kleuren