Nike

Nike Shox Z Zwart

3 varianten · vanaf €75,00 · 3 winkels · bijgewerkt 19 okt, 03:18

De Nike Shox Z Zwart kost vanaf €75,00 bij 3 Nederlandse webshops (prijzen gecheckt op 19 okt 2026). Laagste prijs in 30 dagen: €75,00.

Bron: SneakerPicks, live prijzen uit de productfeeds van de webshops. Zo vergelijken we prijzen

Kies je Nike Shox Z Zwart

Nike Shox Z Zwart, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike Shox Z Zwart

vanaf €140,22
bij Spartoo NL 1 shop
Nike Shox Z Zwart/Rood, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike Shox Z Zwart/Rood

vanaf €75,00
bij Bol.com 1 shop
Nike Shox Z Calistra Zwart, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike Shox Z Calistra Zwart

vanaf €85,00
bij size? 1 shop

Alle prijzen voor de Nike Shox Z Zwart

Laagste prijs per winkel over alle 3 varianten heen.

Echt laag?

Nog te weinig prijshistorie

We volgen deze prijs sinds 16 oktober en hebben 4 dagen prijsdata. Vanaf 7 dagen laten we zien of de prijs echt laag is.

Kies je maat (EU)

6 maten op voorraad
Alle shops

Prijzen

3 shops op voorraad · gesorteerd op prijs incl. verzending

Wij ontvangen mogelijk een commissie als je via SneakerPicks bij een shop koopt; dit beïnvloedt de volgorde niet. Shops staan op prijs gesorteerd en betalen niet voor een plek. Met verzending = prijs, min een geldige kortingscode, plus de standaard verzendkosten naar Nederland volgens de shop; zijn die onbekend, dan telt alleen de prijs. Zo vergelijken wij

Veelgestelde vragen over de Nike Shox Z Zwart

Waar is de Nike Shox Z Zwart het goedkoopst?

Op 19 okt 2026 is de Nike Shox Z Zwart het goedkoopst bij Bol.com voor €75,00. SneakerPicks vergelijkt de prijs bij 3 webshops; we tonen alleen aanbiedingen die in de afgelopen 72 uur in een productfeed stonden.

Wat was de laagste prijs van de Nike Shox Z Zwart in de afgelopen 30 dagen?

De laagste prijs die we de afgelopen 30 dagen voor de Nike Shox Z Zwart zagen, is €75,00. Vandaag begint de prijs bij €75,00. Met een gratis prijsalert krijg je bericht als de prijs daalt.

In welke maten is de Nike Shox Z Zwart verkrijgbaar?

De Nike Shox Z Zwart is nu in 3 maten op voorraad, van EU 40,5 tot en met EU 46. De beschikbaarheid verschilt per webshop: in de prijsvergelijking zie je per shop welke maten er zijn.

Andere kleuren van de Nike Shox Z

Alle 3 Nike Shox Z kleuren →

Vergelijkbare modellen

Andere lage sneakers in dezelfde prijsklasse als de Nike Shox Z.