Nike
Nike Winflo Wit
3 varianten · vanaf €79,99 · 2 winkels · bijgewerkt 19 okt, 11:09
De Nike Winflo Wit kost vanaf €79,99 bij 2 Nederlandse webshops (prijzen gecheckt op 19 okt 2026). Laagste prijs in 30 dagen: €79,99.
Bron: SneakerPicks, live prijzen uit de productfeeds van de webshops. Zo vergelijken we prijzen
Kies je Nike Winflo Wit
Alle prijzen voor de Nike Winflo Wit
Laagste prijs per winkel over alle 3 varianten heen.
Nog te weinig prijshistorie
We volgen deze prijs sinds 16 oktober en hebben 4 dagen prijsdata. Vanaf 7 dagen laten we zien of de prijs echt laag is.
Kies je maat (EU)
6 maten op voorraadPrijzen
2 shops op voorraad · gesorteerd op prijs
Wij ontvangen mogelijk een commissie als je via SneakerPicks bij een shop koopt; dit beïnvloedt de volgorde niet. Shops staan op prijs gesorteerd en betalen niet voor een plek. Zo vergelijken wij
Veelgestelde vragen over de Nike Winflo Wit
Waar is de Nike Winflo Wit het goedkoopst?
Wat was de laagste prijs van de Nike Winflo Wit in de afgelopen 30 dagen?
In welke maten is de Nike Winflo Wit verkrijgbaar?
Andere kleuren van de Nike Winflo
Alle 7 Nike Winflo kleuren →Vergelijkbare modellen
Andere lage sneakers in dezelfde prijsklasse als de Nike Winflo.
- Nike Air Force 1 vanaf €45,00 · 46 kleuren
- Nike Air Max vanaf €45,00 · 43 kleuren
- Nike Air Max 90 vanaf €39,99 · 65 kleuren
- Nike Dunk Low vanaf €39,95 · 52 kleuren
- adidas Handball Spezial vanaf €48,75 · 97 kleuren
- adidas Superstar vanaf €50,00 · 69 kleuren
- Gabor Rollingsoft vanaf €78,53 · 15 kleuren
- ASICS Gel-Kayano vanaf €84,98 · 19 kleuren