Piola
Piola ica Blauw
2 varianten · vanaf €89,58 · 1 winkel · bijgewerkt 19 okt, 03:07
De Piola ica Blauw kost vanaf €89,58 bij 1 Nederlandse webshop (prijzen gecheckt op 19 okt 2026). Laagste prijs in 30 dagen: €89,58.
Bron: SneakerPicks, live prijzen uit de productfeeds van de webshops. Zo vergelijken we prijzen
Kies je Piola ica Blauw
Alle prijzen voor de Piola ica Blauw
Laagste prijs per winkel over alle 2 varianten heen.
Nog te weinig prijshistorie
We volgen deze prijs sinds 16 oktober en hebben 2 dagen prijsdata. Vanaf 7 dagen laten we zien of de prijs echt laag is.
Kies je maat (EU)
1 maat op voorraadPrijzen
1 shop op voorraad · gesorteerd op prijs
Wij ontvangen mogelijk een commissie als je via SneakerPicks bij een shop koopt; dit beïnvloedt de volgorde niet. Shops staan op prijs gesorteerd en betalen niet voor een plek. Zo vergelijken wij
Veelgestelde vragen over de Piola ica Blauw
Waar is de Piola ica Blauw het goedkoopst?
Wat was de laagste prijs van de Piola ica Blauw in de afgelopen 30 dagen?
In welke maten is de Piola ica Blauw verkrijgbaar?
Andere kleuren van de Piola ica
Alle 2 Piola ica kleuren →Vergelijkbare modellen
Andere lage sneakers in dezelfde prijsklasse als de Piola ica.
- Nike Air Max 1 vanaf €79,95 · 45 kleuren
- Nike P-6000 vanaf €65,00 · 38 kleuren
- adidas Samba vanaf €56,00 · 63 kleuren
- Gabor Rollingsoft vanaf €78,53 · 15 kleuren
- New Balance 9060 vanaf €99,99 · 21 kleuren
- ASICS Gel-Kayano vanaf €84,98 · 19 kleuren
- ASICS Gel-NYC vanaf €90,00 · 19 kleuren
- New Balance 327 vanaf €59,29 · 26 kleuren