Ps. Poelman

Ps. Poelman Jana LPJANA-35POE2 Zwart / Blauw Zwart

2 varianten · vanaf €60,00 · 1 winkel · bijgewerkt 21 okt, 19:10

De Ps. Poelman Jana LPJANA-35POE2 Zwart / Blauw Zwart kost vanaf €60,00 bij 1 Nederlandse webshop (prijzen gecheckt op 21 okt 2026). Laagste prijs in 30 dagen: €60,00.

Bron: SneakerPicks, live prijzen uit de productfeeds van de webshops. Zo vergelijken we prijzen

Alle zwarte sneakers vergelijken

Kies je Ps. Poelman Jana LPJANA-35POE2 Zwart / Blauw Zwart

Geen varianten op voorraad in maat 46⅔: we tonen alle 2 varianten. Alle maten tonen

-40% t.o.v. adviesprijs
PS Poelman Jana Lpjana-35POE2 Zwart/Blauw, vergelijk prijzen bij 1 winkel
PS Poelman

PS Poelman Jana Lpjana-35POE2 Zwart/Blauw

Zwart

vanaf €60,00 €100,00
bij MooieSneakers 1 shop Prijs gemiddeld
Ps Poelman Jana Lpjana-35POE2 Zwart/Blauw, vergelijk prijzen bij 1 winkel
ps poelman

Ps Poelman Jana Lpjana-35POE2 Zwart/Blauw

Zwart

vanaf €60,00
bij MooieSneakers 1 shop

Alle prijzen voor de Ps. Poelman Jana LPJANA-35POE2 Zwart / Blauw Zwart

Laagste prijs per winkel over alle 2 varianten heen. −40% t.o.v. adviesprijs

Echt laag?

Nog te weinig prijshistorie

We volgen deze prijs sinds 16 oktober en hebben 6 dagen prijsdata. Vanaf 7 dagen laten we zien of de prijs echt laag is.

Kies je maat (EU)

2 maten op voorraad
Alle shops

Prijzen

1 shop op voorraad · gesorteerd op prijs

Wij ontvangen mogelijk een commissie als je via SneakerPicks bij een shop koopt; dit beïnvloedt de volgorde niet. Shops staan op prijs gesorteerd en betalen niet voor een plek. Zo vergelijken wij

Veelgestelde vragen over de Ps. Poelman Jana LPJANA-35POE2 Zwart / Blauw Zwart

Waar is de Ps. Poelman Jana LPJANA-35POE2 Zwart / Blauw Zwart het goedkoopst?

Op 21 okt 2026 is de Ps. Poelman Jana LPJANA-35POE2 Zwart / Blauw Zwart het goedkoopst bij MooieSneakers voor €60,00. SneakerPicks vergelijkt de prijs bij 1 webshop; we tonen alleen aanbiedingen die in de afgelopen 72 uur in een productfeed stonden.

Wat was de laagste prijs van de Ps. Poelman Jana LPJANA-35POE2 Zwart / Blauw Zwart in de afgelopen 30 dagen?

De laagste prijs die we de afgelopen 30 dagen voor de Ps. Poelman Jana LPJANA-35POE2 Zwart / Blauw Zwart zagen, is €60,00. Vandaag begint de prijs bij €60,00. Met een gratis prijsalert krijg je bericht als de prijs daalt.

In welke maten is de Ps. Poelman Jana LPJANA-35POE2 Zwart / Blauw Zwart verkrijgbaar?

De Ps. Poelman Jana LPJANA-35POE2 Zwart / Blauw Zwart is nu in 2 maten op voorraad, van EU 40 tot en met EU 41. De beschikbaarheid verschilt per webshop: in de prijsvergelijking zie je per shop welke maten er zijn.

Andere Ps. Poelman modellen

Alle Ps. Poelman sneakers →