Puraai
Puraai 6.02 Panther Zwart
1 variant · vanaf €179,00 · 1 winkel · bijgewerkt 20 okt, 03:09
De Puraai 6.02 Panther Zwart kost vanaf €179,00 bij 1 Nederlandse webshop (prijzen gecheckt op 20 okt 2026). Laagste prijs in 30 dagen: €125,30.
Bron: SneakerPicks, live prijzen uit de productfeeds van de webshops. Zo vergelijken we prijzen
De Puraai 6.02 Panther Zwart
Alle prijzen voor de Puraai 6.02 Panther Zwart
Laagste prijs per winkel over deze variant heen.
Nog te weinig prijshistorie
We volgen deze prijs sinds 16 oktober en hebben 3 dagen prijsdata. Vanaf 7 dagen laten we zien of de prijs echt laag is.
Kies je maat (EU)
5 maten op voorraadPrijzen
1 shop op voorraad · gesorteerd op prijs
Wij ontvangen mogelijk een commissie als je via SneakerPicks bij een shop koopt; dit beïnvloedt de volgorde niet. Shops staan op prijs gesorteerd en betalen niet voor een plek. Zo vergelijken wij
Veelgestelde vragen over de Puraai 6.02 Panther Zwart
Waar is de Puraai 6.02 Panther Zwart het goedkoopst?
Wat was de laagste prijs van de Puraai 6.02 Panther Zwart in de afgelopen 30 dagen?
In welke maten is de Puraai 6.02 Panther Zwart verkrijgbaar?
Andere kleuren van de Puraai 6.02 Panther
Alle 4 Puraai 6.02 Panther kleuren →Vergelijkbare modellen
Andere lage sneakers in dezelfde prijsklasse als de Puraai 6.02 Panther.
- Puraai Panther vanaf €98,88 · 3 kleuren
- Puraai 1.01 Vintage vanaf €199,00 · 2 kleuren
- Allbirds Runner NZ vanaf €108,29 · 6 kleuren
- Nike Air Jordan 4 vanaf €119,00 · 7 kleuren
- Mizuno Wave Prophecy LS vanaf €118,81 · 11 kleuren
- Allbirds Dasher NZ vanaf €124,90 · 8 kleuren
- Camper Pelotas Soller vanaf €125,00 · 13 kleuren
- Camper Runner Four vanaf €120,00 · 9 kleuren