Reebok
Reebok Premier Road 1000 Wit
2 varianten · vanaf €84,57 · 2 winkels · bijgewerkt 21 okt, 23:15
De Reebok Premier Road 1000 Wit kost vanaf €84,57 bij 2 Nederlandse webshops (prijzen gecheckt op 21 okt 2026). Laagste prijs in 30 dagen: €84,57.
Bron: SneakerPicks, live prijzen uit de productfeeds van de webshops. Zo vergelijken we prijzen
Alle witte sneakers vergelijken
Kies je Reebok Premier Road 1000 Wit
2 van 2 varianten op voorraad in maat 44, vanaf €84,57. Alle maten tonen
Alle prijzen voor de Reebok Premier Road 1000 Wit
Laagste prijs per winkel over alle 2 varianten heen.
Nog te weinig prijshistorie
We volgen deze prijs sinds 16 oktober en hebben 4 dagen prijsdata. Vanaf 7 dagen laten we zien of de prijs echt laag is.
Kies je maat (EU)
10 maten op voorraadPrijzen
2 shops op voorraad · gesorteerd op prijs incl. verzending
Wij ontvangen mogelijk een commissie als je via SneakerPicks bij een shop koopt; dit beïnvloedt de volgorde niet. Shops staan op prijs gesorteerd en betalen niet voor een plek. Met verzending = prijs, min een geldige kortingscode, plus de standaard verzendkosten naar Nederland volgens de shop; zijn die onbekend, dan telt alleen de prijs. Zo vergelijken wij
Veelgestelde vragen over de Reebok Premier Road 1000 Wit
Waar is de Reebok Premier Road 1000 Wit het goedkoopst?
Wat was de laagste prijs van de Reebok Premier Road 1000 Wit in de afgelopen 30 dagen?
In welke maten is de Reebok Premier Road 1000 Wit verkrijgbaar?
Vergelijkbare modellen
Andere lage sneakers in dezelfde prijsklasse als de Reebok Premier Road 1000.
- Reebok Court Advance vanaf €39,17 · 12 kleuren
- Reebok Glide vanaf €52,95 · 11 kleuren
- Reebok Club C 85 vanaf €23,99 · 9 kleuren
- Reebok Workout Plus vanaf €77,66 · 6 kleuren
- Nike Air Max 90 vanaf €77,99 · 60 kleuren
- Nike Air Max 1 vanaf €79,95 · 42 kleuren
- adidas Samba vanaf €59,00 · 65 kleuren
- New Balance 9060 vanaf €99,99 · 19 kleuren