Zoo York Highbridge Ps
2 kleuren · 2 varianten · €26,80
- Prijs:
- €26,80
- Kleuren:
- 2
- Varianten:
- 2
- Bijgewerkt:
- 20 okt, 03:09
Bron: SneakerPicks, live prijzen uit de productfeeds van de webshops. Zo vergelijken we prijzen
Alle Zoo York Highbridge Ps varianten
Geen kleuren op voorraad in maat 41½: we tonen alle 2 kleuren. Alle maten tonen
Hoe valt de Zoo York Highbridge Ps?
Kopers laten weten of hij klein, normaal of groot valt ten opzichte van hun gewone maat. Zo weet je vóór je bestelt of je een halve maat moet op- of afronden. Heb je hem? Stem mee, het kost twee seconden.
Heb je de Zoo York Highbridge Ps? Hoe valt hij?
Nog geen stemmen, help mee. De uitslag verschijnt vanaf 5 stemmen.
Veelgestelde vragen over de Zoo York Highbridge Ps
In hoeveel kleuren is de Zoo York Highbridge Ps verkrijgbaar?
Vergelijkbare modellen
Andere lage sneakers in dezelfde prijsklasse als de Zoo York Highbridge Ps.
- Zoo York Pyramid Ps vanaf €24,80 · 2 kleuren
- Zoo York Highbridge vanaf €64,95 · 2 kleuren
- Nike Dunk Low vanaf €39,95 · 44 kleuren
- Vans Old Skool vanaf €30,95 · 45 kleuren
- adidas Campus 00s vanaf €39,95 · 44 kleuren
- Puma Palermo vanaf €32,95 · 31 kleuren
- Vans Knu Skool vanaf €40,00 · 23 kleuren
- adidas Stan Smith vanaf €39,98 · 21 kleuren