adidas
adidas Breaknet Sleek Schoenen Zwart EU 40 Vrouw
Core Black / Off White / Core Black · Alle Breaknet Sleek Schoenen Zwart EU 40 Vrouw kleuren
€77,99
Laagste prijs bij Bol.com
Laagste prijs vandaag: €77,99 bij Bol.com · 1 winkel vergeleken · Laatst bijgewerkt: 2 jul, 01:09.
- Laagste prijs:
- €77,99
- Bij:
- Bol.com
- Winkels:
- 1
- Bijgewerkt:
- 2 jul, 01:09
Unisex 1 shops op voorraad
Over de adidas adidas Breaknet Sleek Schoenen Zwart EU 40 Vrouw
De adidas adidas Breaknet Sleek Schoenen Zwart EU 40 Vrouw combineert adidas-erfgoed met een herkenbaar design. De adidas adidas Breaknet Sleek Schoenen Zwart EU 40 Vrouw komt uit de adidas-lijn. Adidas is een van de oudste en meest iconische sportmerken ter wereld. Opgericht in 1949 door Adi Dassler in het Duitse Herzogenaurach, staat Adidas bekend om de herkenbare drie strepen die synoniem zijn geworden met kwaliteit en stijl.
Deze colorway — Core Black / Off White / Core Black — geeft het model een eigen karakter. Momenteel beschikbaar vanaf €77,99 bij 1 shop. Vergelijk hieronder alle aanbieders en bestel direct bij de goedkoopste shop.
Filter op maat
Prijsvergelijking
Prijsverloop
Nog geen prijsgeschiedenis beschikbaar — wordt dagelijks bijgewerkt
Beschikbare maten
EU 40
Andere kleuren
Bekijk alle varianten → adidas
adidas Breaknet Schoenen Zwart EU 40 Vrouw
Core Black / Core Black / Iron Met
vanaf €52,49
1 shops
adidas
adidas Breaknet Sleek Schoenen Zwart EU 37 1/3 Vrouw
Core Black / Off White / Core Black
vanaf €77,99
1 shops
adidas
adidas Breaknet Schoenen Zwart EU 44 Vrouw
Core Black / Core Black / Iron Met
vanaf €54,99
1 shops
adidas
adidas Breaknet Sleek Schoenen EU Vrouw
Grey One / Core Black / Gum 3
vanaf €77,99
1 shops
Meer van adidas
Populaire adidas modellen
Veelgestelde vragen
Wat is de laagste prijs voor de adidas adidas Breaknet Sleek Schoenen Zwart EU 40 Vrouw?
De laagste prijs voor de adidas adidas Breaknet Sleek Schoenen Zwart EU 40 Vrouw is momenteel €77,99 bij Bol.com. We vergelijken prijzen bij 1 shops zodat je altijd de beste deal vindt.
Bij hoeveel shops is de adidas adidas Breaknet Sleek Schoenen Zwart EU 40 Vrouw beschikbaar?
De adidas adidas Breaknet Sleek Schoenen Zwart EU 40 Vrouw is momenteel beschikbaar bij 1 shop. SneakerPicks vergelijkt automatisch alle prijzen zodat je direct ziet waar deze sneaker het goedkoopst is.
Is de adidas adidas Breaknet Sleek Schoenen Zwart EU 40 Vrouw in de sale?
De adidas adidas Breaknet Sleek Schoenen Zwart EU 40 Vrouw wordt momenteel aangeboden tegen de reguliere prijs. Stel een prijsalert in om een melding te krijgen zodra de prijs daalt.
Welke maten zijn beschikbaar voor de adidas adidas Breaknet Sleek Schoenen Zwart EU 40 Vrouw?
De adidas adidas Breaknet Sleek Schoenen Zwart EU 40 Vrouw is beschikbaar in EU maten 40. Beschikbaarheid verschilt per shop — bekijk de prijsvergelijking hierboven voor actuele voorraad per maat.