adidas Hoops Wit Kids, vergelijk prijzen bij 1 winkel

adidas

1 shop

adidas Hoops Wit Kids

Wit

Laagste prijs
€50,00bij Sneakin NL

verzendkosten onbekend

Kies je maat (adidas, EU)

1 maat op voorraad
  • Gecheckt gisteren
  • Wij verkopen niets zelf
  • Volgorde = laagste prijs
Alle shops

Prijzen

1 shop op voorraad · gesorteerd op prijs

  • Sneakin NLLaagste€50,00
    Op voorraadverzending onbekendgecheckt gisteren

Wij ontvangen mogelijk een commissie als je via SneakerPicks bij een shop koopt; dit beïnvloedt de volgorde niet. Shops staan op prijs gesorteerd en betalen niet voor een plek. Zo vergelijken wij

Over de adidas Hoops Wit Kids

De adidas Hoops Wit Kids is een van de bekendste silhouetten uit de adidas-lijn. De adidas Hoops Wit Kids komt uit de adidas-lijn. Adidas is een van de oudste en meest iconische sportmerken ter wereld. Opgericht in 1949 door Adi Dassler in het Duitse Herzogenaurach, staat Adidas bekend om de herkenbare drie strepen die synoniem zijn geworden met kwaliteit en stijl. Met Wit als kleurstelling past deze sneaker bij zowel casual als sportieve outfits. Bij 1 shop op voorraad, prijzen vanaf €50,00. Vergelijk hieronder alle aanbieders en bestel direct bij de goedkoopste shop.

Laagste prijs vandaag: €50,00 bij Sneakin NL · 1 winkel vergeleken · Laatst bijgewerkt: 20 okt, 03:08.

Laagste prijs:
€50,00
Bij:
Sneakin NL
Winkels:
1
Bijgewerkt:
20 okt, 03:08
Unisex 1 shop op voorraad
Delen Deel
Echt laag?

Nog te weinig prijshistorie

We volgen deze prijs sinds 16 oktober en hebben 5 dagen prijsdata. Vanaf 7 dagen laten we zien of de prijs echt laag is. Zet een prijsalert, dan houden wij het in de gaten.

Prijsverloop

Laagste 30 dagen €43,04 · nu €50

Prijshistorie wordt opgebouwd sinds 16 oktober; een trend tonen we zodra er genoeg dagen zijn.

Prijsstatistieken laatste 30 dagen
Prijsstatistieken laatste 30 dagen (16 okt t/m 20 okt, 4 meetdagen)
Statistiek Waarde
Laagste prijs (30 dagen) €43,04
Normale prijs (30 dagen) €48,00
Gemiddelde prijs (30 dagen) €47,26
Hoogste prijs (30 dagen) €50,00
Prijs vandaag €50,00
Verzorging · affiliate

Houd ze schoon

Wit blijft niet vanzelf wit. Hiermee krijg je zool en bovenkant weer schoon.

Meer verzorging vergelijken →

Koop je via deze links, dan krijgen wij een kleine vergoeding van de shop. Jij betaalt hetzelfde. Prijzen komen uit de feed van de shop en kunnen veranderen.

Wacht je liever?

Mail me onder mijn prijs

We houden alle 1 shop in de gaten. Zakt de adidas Hoops Wit Kids onder je doelprijs, dan krijg je een mail.

Veelgestelde vragen

Wat is de laagste prijs voor de adidas Hoops Wit Kids?
De laagste prijs voor de adidas Hoops Wit Kids is momenteel €50,00 bij Sneakin NL. We vergelijken prijzen bij 1 shop zodat je altijd de beste deal vindt.
Bij hoeveel shops is de adidas Hoops Wit Kids beschikbaar?
De adidas Hoops Wit Kids is momenteel beschikbaar bij 1 shop. SneakerPicks vergelijkt automatisch alle prijzen zodat je direct ziet waar deze sneaker het goedkoopst is.
Is de adidas Hoops Wit Kids in de sale?
De adidas Hoops Wit Kids wordt momenteel aangeboden tegen de reguliere prijs. Stel een prijsalert in om een melding te krijgen zodra de prijs daalt.
Welke maten zijn beschikbaar voor de adidas Hoops Wit Kids?
De adidas Hoops Wit Kids is beschikbaar in EU maten 30. Beschikbaarheid verschilt per shop. Bekijk de prijsvergelijking hierboven voor actuele voorraad per maat.
Daalt of stijgt de prijs van de adidas Hoops Wit Kids?
De prijs van de adidas Hoops Wit Kids is de afgelopen 30 dagen gestegen. Stel een prijsalert in om een melding te krijgen als de prijs weer daalt.
adidas Hoops 3.0 Mid Classic Vintage Zwart, vergelijk prijzen bij 1 winkel
adidas

adidas Hoops 3.0 Mid Classic Vintage Zwart

Sportswear 3 0 Mid Classic Vintage

vanaf €89,95
bij Bol.com 1 shop
adidas Hoops Mid Classic Wit Kids, vergelijk prijzen bij 1 winkel
adidas

adidas Hoops Mid Classic Wit Kids

Sportswear Mid Classic Kinderen Wit

vanaf €50,00
bij adidas NL 1 shop
adidas Hoops Classic Wit, vergelijk prijzen bij 3 winkels
adidas

adidas Hoops Classic Wit

vanaf €56,33
bij Sneakin NL 3 shops Prijs gemiddeld
adidas Hoops 4.0 Mid Core Black/Grey Four, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Adidas

adidas Hoops 4.0 Mid Core Black/Grey Four

Core Black / Grey Four / Core Black

vanaf €69,39
bij Sneakin NL 1 shop