Adidas
Trail adidas Chaussures de running Ultrarun 5 TR maille imperméable
· Alle Ultrarun 5 TR Hardloopschoenen kleuren
€80,00
Laagste prijs bij adidas NL
Laagste prijs vandaag: €80,00 bij adidas NL · 2 winkels vergeleken · Laatst bijgewerkt: 28 jun, 01:05.
- Laagste prijs:
- €80,00
- Bij:
- adidas NL
- Winkels:
- 2
- Bijgewerkt:
- 28 jun, 01:05
Unisex 2 shops op voorraad
Over de Adidas Trail adidas Chaussures de running Ultrarun 5 TR maille imperméable
De Adidas Trail adidas Chaussures de running Ultrarun 5 TR maille imperméable combineert Adidas-erfgoed met een herkenbaar design. De Adidas Trail adidas Chaussures de running Ultrarun 5 TR maille imperméable komt uit de Adidas-lijn. Adidas is een van de oudste en meest iconische sportmerken ter wereld. Opgericht in 1949 door Adi Dassler in het Duitse Herzogenaurach, staat Adidas bekend om de herkenbare drie strepen die synoniem zijn geworden met kwaliteit en stijl.
Momenteel beschikbaar vanaf €80,00 bij 2 shops. Bekijk de prijsvergelijking en kies de shop met de beste deal.
Prijsverloop
Stabiele prijs — geen verandering in de afgelopen 30 dagen
| Statistiek | Waarde |
|---|---|
| Laagste prijs (30 dagen) | €80,99 |
| Gemiddelde prijs (30 dagen) | €80,99 |
| Hoogste prijs (30 dagen) | €80,99 |
| Prijs vandaag | €80,00 |
Beschikbare maten
EU 36
EU 36 2/3
EU 37 1/3
EU 38
EU 38 2/3
EU 39 1/3
EU 40
EU 40 2/3
EU 41 1/3
EU 42
EU 42 2/3
EU 43 1/3
EU 44
EU 44 2/3
EU 45 1/3
EU 46
EU 46 2/3
EU 47 1/3
EU 48
EU 49 1/3
EU 42,44,46,41 1/3,43 1/3
Andere kleuren
Bekijk alle varianten → Adidas
Hardloopschoenen adidas Chaussures de running Ultrarun 5
Blauw
vanaf €80,00
1 shops
Adidas
Hardloopschoenen adidas Chaussures de running Ultraboost 5
Grijs
vanaf €180,00
1 shops
Adidas
adidas Hardloopschoenen Chaussures de running Ultrabounce 5 Multicolour
Multicolour
vanaf €90,00
1 shops
Adidas
Hardloopschoenen adidas Chaussures de running Supernova Rise GTX imperméables
Zwart
vanaf €169,88
1 shops
Meer van Adidas
Populaire Adidas modellen
Veelgestelde vragen
Wat is de laagste prijs voor de Adidas Trail adidas Chaussures de running Ultrarun 5 TR maille imperméable?
De laagste prijs voor de Adidas Trail adidas Chaussures de running Ultrarun 5 TR maille imperméable is momenteel €80,00 bij adidas NL. We vergelijken prijzen bij 2 shops zodat je altijd de beste deal vindt.
Bij hoeveel shops is de Adidas Trail adidas Chaussures de running Ultrarun 5 TR maille imperméable beschikbaar?
De Adidas Trail adidas Chaussures de running Ultrarun 5 TR maille imperméable is momenteel beschikbaar bij 2 shops. SneakerPicks vergelijkt automatisch alle prijzen zodat je direct ziet waar deze sneaker het goedkoopst is.
Is de Adidas Trail adidas Chaussures de running Ultrarun 5 TR maille imperméable in de sale?
De Adidas Trail adidas Chaussures de running Ultrarun 5 TR maille imperméable wordt momenteel aangeboden tegen de reguliere prijs. Stel een prijsalert in om een melding te krijgen zodra de prijs daalt.
Welke maten zijn beschikbaar voor de Adidas Trail adidas Chaussures de running Ultrarun 5 TR maille imperméable?
De Adidas Trail adidas Chaussures de running Ultrarun 5 TR maille imperméable is beschikbaar in EU maten 36, 36 2/3, 37 1/3, 38, 38 2/3, 39 1/3, 40, 40 2/3, 41 1/3, 42 en 11 andere maten. Beschikbaarheid verschilt per shop — bekijk de prijsvergelijking hierboven voor actuele voorraad per maat.