Comme des Garçons Play
1 shopComme des Garçons Play X Converse Chuck Taylor'70 Small Red Heart Low Top
black
incl. verzending: €149,99 + €6,99 verzending
Kies je maat (Comme des Garçons Play, EU)
3 maten op voorraad- Gecheckt 2 uur geleden
- Wij verkopen niets zelf
- Volgorde = laagste prijs incl. verzending
Prijzen
1 shop op voorraad · gesorteerd op prijs incl. verzending
- Op voorraadincl. €6,99 verzendinggecheckt 2 uur geleden
Wij ontvangen mogelijk een commissie als je via SneakerPicks bij een shop koopt; dit beïnvloedt de volgorde niet. Shops staan op prijs gesorteerd en betalen niet voor een plek. Met verzending = prijs, min een geldige kortingscode, plus de standaard verzendkosten naar Nederland volgens de shop; zijn die onbekend, dan telt alleen de prijs. Zo vergelijken wij
Over de Comme des Garçons Play X Converse Chuck Taylor'70 Small Red Heart Low Top
Laagste prijs vandaag: €149,99 bij BSTN NL · 1 winkel vergeleken · Laatst bijgewerkt: 21 okt, 15:08.
- Laagste prijs:
- €149,99
- Bij:
- BSTN NL
- Winkels:
- 1
- Bijgewerkt:
- 21 okt, 15:08
Nog te weinig prijshistorie
We volgen deze prijs sinds 16 oktober en hebben 1 dag prijsdata. Vanaf 7 dagen laten we zien of de prijs echt laag is. Zet een prijsalert, dan houden wij het in de gaten.
Prijsverloop
Prijshistorie wordt opgebouwd sinds 21 oktober; een trend tonen we zodra er genoeg dagen zijn.
Nog maar één meting in deze periode; de grafiek verschijnt zodra er meer dagen zijn.
Waar is jouw maat nog?
1 shop in 3 maten (EU). Tik op een maat of vakje voor de prijs.
| Shop | |||
|---|---|---|---|
| BSTN NL | €149,99 | €149,99 | €149,99 |
Shops die we de afgelopen 72 uur hebben gecheckt.
Houd ze schoon
Een reiniger en een beschermlaag doen meer dan je denkt.
-
Sneakerreiniger Collonil clean&care - reinigingsschuim in pompflacon - schoenen / tassen / jassen / meubels €18,55 bij Bol.com
-
Beschermspray Kaps Nano Protector Spray met langdurige bescherming tegen water, sneeuw en zout - 400ml €21,01 bij Bol.com
-
Schoendeo Famaco Sneaker deo · schoendeodorant · 100ml €21,95 bij Bol.com
Koop je via deze links, dan krijgen wij een kleine vergoeding van de shop. Jij betaalt hetzelfde. Prijzen komen uit de feed van de shop en kunnen veranderen.
Mail me onder mijn prijs
We houden alle 1 shop in de gaten. Zakt de Comme des Garçons Play X Converse Chuck Taylor'70 Small Red Heart Low Top onder je doelprijs, dan krijg je een mail.
Veelgestelde vragen
Wat is de laagste prijs voor de Comme des Garçons Play X Converse Chuck Taylor'70 Small Red Heart Low Top?
Bij hoeveel shops is de Comme des Garçons Play X Converse Chuck Taylor'70 Small Red Heart Low Top beschikbaar?
Is de Comme des Garçons Play X Converse Chuck Taylor'70 Small Red Heart Low Top in de sale?
Welke maten zijn beschikbaar voor de Comme des Garçons Play X Converse Chuck Taylor'70 Small Red Heart Low Top?
Andere kleuren
Bekijk alle varianten →Comme des Garçons Play X Converse Chuck Taylor 70 Small Heart High Top Zwart
Comme Des Gar Ons Play X Converse Chuck Taylor 70 Small Heart High Top
Comme des Garçons Play X Converse Chuck Taylor'70 Multi Heart Low Top
Comme Des Gar Ons Play X Converse Chuck Taylor 70 Multi Heart Low Top
Comme des Garçons Play X Converse Chuck Taylor 20 Low Top (BIG Heart) Grijs
Comme Des Gar Ons Play X Converse Chuck Taylor 20 Low Top Big Heart
Comme des Garçons Play X Converse Chuck Taylor 70 High Top Blauw
Comme Des Gar Ons Play X Converse Chuck Taylor 70 High Top
Meer van Comme des Garçons Play
Comme des Garçons Play X Converse Chuck Taylor 70 Multiheart High Top Zwart
Comme des Garçons Play X Converse Chuck Taylor 70 Multiheart High Top Beige
Comme des Garçons Play X Converse Chuck Taylor 70 Small Heart High Top Beige
Comme des Garçons Play X Converse Chuck Taylor'70 Multi Heart Low Top
Beige
Populaire Comme des Garçons Play modellen
Vergelijkbare modellen
Andere lage sneakers in dezelfde prijsklasse als de Comme des Garçons Play X CONVERSE Chuck Taylor'70 Small.
- Comme des Garçons Play X CONVERSE Chuck Taylor'70 Multi Heart Low Top vanaf €149,99 · 2 kleuren
- New Balance 9060 vanaf €99,99 · 19 kleuren
- Salomon XT-6 vanaf €90,00 · 21 kleuren
- Allbirds Cruiser vanaf €99,64 · 7 kleuren
- Autry Wmns Medalist Low vanaf €91,99 · 9 kleuren
- Allbirds Runner NZ vanaf €108,29 · 6 kleuren
- Autry Medalist Low vanaf €160,99 · 5 kleuren
- Mizuno Wave Prophecy LS vanaf €118,81 · 13 kleuren