Diadora Sneakers Oranje, vergelijk prijzen bij 1 winkel

Diadora

1 shop

Diadora Sneakers Oranje

oranje

Laagste prijs
€39,00bij Bol.com

incl. gratis verzending

Kies je maat (Diadora, EU)

2 maten op voorraad
  • Gecheckt 7 uur geleden
  • Wij verkopen niets zelf
  • Volgorde = laagste prijs incl. verzending
Alle shops

Prijzen

1 shop op voorraad · gesorteerd op prijs incl. verzending

  • Bol.comLaagste€39,00
    Op voorraadincl. gratis verzendinggecheckt 7 uur geleden

Wij ontvangen mogelijk een commissie als je via SneakerPicks bij een shop koopt; dit beïnvloedt de volgorde niet. Shops staan op prijs gesorteerd en betalen niet voor een plek. Met verzending = prijs, min een geldige kortingscode, plus de standaard verzendkosten naar Nederland volgens de shop; zijn die onbekend, dan telt alleen de prijs. Zo vergelijken wij

Over de Diadora Sneakers Oranje

Op zoek naar een betrouwbare sneaker met klassieke uitstraling en goed comfort onderweg. Diadora's sneakers staan bekend om hun solide Italiaanse vakmanschap en toegankelijke prijsstelling. Dit model combineert een klassiek silhouet met moderne comfort, perfect voor dagelijks dragen. Het merk heeft zich jarenlang bewezen in zowel sport als lifestyle, met een focus op duurzame materialen en functioneel design. Veel mensen kiezen voor Diadora vanwege de balans tussen kwaliteit en waarde, zonder compromissen op stijl of ondersteunende technologie. Met oranje als kleurstelling past deze sneaker bij zowel casual als sportieve outfits. Bij 1 shop op voorraad, prijzen vanaf €39,00. Vergelijk nu de prijzen en vind de beste deal op dit Diadora-model bij Nederlandse retailers.

Laagste prijs vandaag: €39,00 bij Bol.com · 1 winkel vergeleken · Laatst bijgewerkt: 19 okt, 03:17.

Laagste prijs:
€39,00
Bij:
Bol.com
Winkels:
1
Bijgewerkt:
19 okt, 03:17
Unisex 1 shop op voorraad
Delen Deel
Echt laag?

Nog te weinig prijshistorie

We volgen deze prijs sinds 16 oktober en hebben 1 dag prijsdata. Vanaf 7 dagen laten we zien of de prijs echt laag is. Zet een prijsalert, dan houden wij het in de gaten.

Prijsverloop

Prijshistorie wordt opgebouwd sinds 19 oktober; een trend tonen we zodra er genoeg dagen zijn.

Nog maar één meting in deze periode; de grafiek verschijnt zodra er meer dagen zijn.

Maat per shop

Waar is jouw maat nog?

1 shop in 2 maten (EU). Tik op een maat of vakje voor de prijs.

Prijs per shop en EU-maat voor de Diadora Sneakers Oranje. Een leeg vakje betekent niet op voorraad in die maat.
Shop
Bol.com €39€39

Shops die we de afgelopen 72 uur hebben gecheckt.

Verzorging · affiliate

Houd ze schoon

Een reiniger en een beschermlaag doen meer dan je denkt.

Meer verzorging vergelijken →

Koop je via deze links, dan krijgen wij een kleine vergoeding van de shop. Jij betaalt hetzelfde. Prijzen komen uit de feed van de shop en kunnen veranderen.

Wacht je liever?

Mail me onder mijn prijs

We houden alle 1 shop in de gaten. Zakt de Diadora Sneakers Oranje onder je doelprijs, dan krijg je een mail.

Veelgestelde vragen

Wat is de laagste prijs voor de Diadora Sneakers Oranje?
De laagste prijs voor de Diadora Sneakers Oranje is momenteel €39,00 bij Bol.com. We vergelijken prijzen bij 1 shop zodat je altijd de beste deal vindt.
Bij hoeveel shops is de Diadora Sneakers Oranje beschikbaar?
De Diadora Sneakers Oranje is momenteel beschikbaar bij 1 shop. SneakerPicks vergelijkt automatisch alle prijzen zodat je direct ziet waar deze sneaker het goedkoopst is.
Is de Diadora Sneakers Oranje in de sale?
De Diadora Sneakers Oranje wordt momenteel aangeboden tegen de reguliere prijs. Stel een prijsalert in om een melding te krijgen zodra de prijs daalt.
Welke maten zijn beschikbaar voor de Diadora Sneakers Oranje?
De Diadora Sneakers Oranje is beschikbaar in EU maten 37, 38. Beschikbaarheid verschilt per shop. Bekijk de prijsvergelijking hierboven voor actuele voorraad per maat.
Diadora Game Row Cut Wit, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Diadora

Diadora Game Row Cut Wit

vanaf €35,00
bij Bol.com 1 shop
Diadora Jolly Basic Wit, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Diadora

Diadora Jolly Basic Wit

vanaf €100,00
bij Spartoo NL 1 shop
Diadora Kmaro 42 Zwart, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Diadora

Diadora Kmaro 42 Zwart

vanaf €180,00
bij Spartoo NL 1 shop
Diadora Sneakers Wit, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Diadora

Diadora Sneakers Wit

vanaf €190,00
bij Spartoo NL 1 shop