Lacoste

1 shop

Lacoste Chaymon Wit

Wit

Laagste prijs
€139,99bij Schuurman Schoenen

incl. gratis verzending

  • Gecheckt 1 uur geleden
  • Wij verkopen niets zelf
  • Volgorde = laagste prijs incl. verzending
Alle shops

Prijzen

1 shop op voorraad · gesorteerd op prijs incl. verzending

Wij ontvangen mogelijk een commissie als je via SneakerPicks bij een shop koopt; dit beïnvloedt de volgorde niet. Shops staan op prijs gesorteerd en betalen niet voor een plek. Met verzending = prijs, min een geldige kortingscode, plus de standaard verzendkosten naar Nederland volgens de shop; zijn die onbekend, dan telt alleen de prijs. Zo vergelijken wij

Over de Lacoste Chaymon Wit

De Lacoste Chaymon Wit is een van de bekendste silhouetten uit de Lacoste-lijn. De Lacoste Chaymon Wit is een sneaker van Lacoste in de uitvoering Wit. In de uitvoering Wit valt dit paar meteen op. We vergelijken prijzen bij 1 Nederlandse webshop; de scherpste staat nu bij Schuurman Schoenen. Vergelijk hieronder alle aanbieders en bestel direct bij de goedkoopste shop.

Laagste prijs vandaag: €139,99 bij Schuurman Schoenen · 1 winkel vergeleken · Laatst bijgewerkt: 19 okt, 00:05.

Laagste prijs:
€139,99
Bij:
Schuurman Schoenen
Winkels:
1
Bijgewerkt:
19 okt, 00:05
Unisex 1 shop op voorraad
Delen Deel
Echt laag?

Nog te weinig prijshistorie

We volgen deze prijs sinds 16 oktober en hebben 4 dagen prijsdata. Vanaf 7 dagen laten we zien of de prijs echt laag is. Zet een prijsalert, dan houden wij het in de gaten.

Prijsverloop

Laagste 30 dagen €139,99 · nu €139,99

Prijshistorie wordt opgebouwd sinds 16 oktober; een trend tonen we zodra er genoeg dagen zijn.

Prijsstatistieken laatste 30 dagen
Prijsstatistieken laatste 30 dagen (16 okt t/m 18 okt, 3 meetdagen)
Statistiek Waarde
Laagste prijs (30 dagen) €139,99
Normale prijs (30 dagen) €139,99
Gemiddelde prijs (30 dagen) €139,99
Hoogste prijs (30 dagen) €139,99
Prijs vandaag €139,99
Verzorging · affiliate

Houd ze schoon

Wit blijft niet vanzelf wit. Hiermee krijg je zool en bovenkant weer schoon.

Meer verzorging vergelijken →

Koop je via deze links, dan krijgen wij een kleine vergoeding van de shop. Jij betaalt hetzelfde. Prijzen komen uit de feed van de shop en kunnen veranderen.

Wacht je liever?

Mail me onder mijn prijs

We houden alle 1 shop in de gaten. Zakt de Lacoste Chaymon Wit onder je doelprijs, dan krijg je een mail.

Veelgestelde vragen

Wat is de laagste prijs voor de Lacoste Chaymon Wit?
De laagste prijs voor de Lacoste Chaymon Wit is momenteel €139,99 bij Schuurman Schoenen. We vergelijken prijzen bij 1 shop zodat je altijd de beste deal vindt.
Bij hoeveel shops is de Lacoste Chaymon Wit beschikbaar?
De Lacoste Chaymon Wit is momenteel beschikbaar bij 1 shop. SneakerPicks vergelijkt automatisch alle prijzen zodat je direct ziet waar deze sneaker het goedkoopst is.
Is de Lacoste Chaymon Wit in de sale?
De Lacoste Chaymon Wit wordt momenteel aangeboden tegen de reguliere prijs. Stel een prijsalert in om een melding te krijgen zodra de prijs daalt.
Welke maten zijn beschikbaar voor de Lacoste Chaymon Wit?
De Lacoste Chaymon Wit is beschikbaar in EU maten One Size. Beschikbaarheid verschilt per shop. Bekijk de prijsvergelijking hierboven voor actuele voorraad per maat.
Lacoste T-Clip Wit, vergelijk prijzen bij 3 winkels
Lacoste

Lacoste T-Clip Wit

vanaf €114,99
bij Bol.com 3 shops
Lacoste T-Clip Wit, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Lacoste

Lacoste T-Clip Wit

vanaf €119,99
bij Schuurman Schoenen 1 shop
Lacoste T Clip Wit, vergelijk prijzen bij 2 winkels
Lacoste

Lacoste T Clip Wit

vanaf €119,99
bij Spartoo NL 2 shops
Lacoste L002 Wit, vergelijk prijzen bij 3 winkels
Lacoste

Lacoste L002 Wit

vanaf €69,40
bij Bol.com 3 shops