Nike Court Vintage Roze, vergelijk prijzen bij 1 winkel

Nike

1 shop

Nike Court Vintage Roze

Roze

Laagste prijs
€39,99bij Bol.com

incl. gratis verzending

Kies je maat (Nike, EU)

3 maten op voorraad

Mijn maten · welke maat?

  • Gecheckt 2 uur geleden
  • Wij verkopen niets zelf
  • Volgorde = laagste prijs incl. verzending
Alle shops

Prijzen

1 shop op voorraad · gesorteerd op prijs incl. verzending

  • Bol.comLaagste€39,99
    Op voorraadincl. gratis verzendinggecheckt 2 uur geleden

Wij ontvangen mogelijk een commissie als je via SneakerPicks bij een shop koopt; dit beïnvloedt de volgorde niet. Shops staan op prijs gesorteerd en betalen niet voor een plek. Met verzending = prijs, min een geldige kortingscode, plus de standaard verzendkosten naar Nederland volgens de shop; zijn die onbekend, dan telt alleen de prijs. Zo vergelijken wij

Over de Nike Court Vintage Roze

De Nike Court Vintage brengt het klassieke basketbalontwerp van decennia geleden terug naar vandaag. De Nike Court Vintage is een terugkeer naar het klassieke basketbalontwerp van Nike. Dit model combineert de eenvoudige, functionele silhouet van jaren '80-tennisschoenen met het streetwear-dna dat Nike heeft uitgebouwd. Met zijn schone lijnen, minimale details en comfortabele pasvorm is het een schoen die zowel op het court als in de stad werkt. De Court Vintage spreekt vooral aan omdat hij authentiek voelt zonder retro-nostalgie te hoeven uitbuiten. Het is een directe verwijzing naar Nikes sporterfgoed, waarbij de focus ligt op timeless design in plaats van flashy technologie. De colorway Roze combineert moeiteloos met denim, joggers en chino's. Laagste prijs nu €39,99. Bekijk waar je de Court Vintage het beste kunt scoren door de prijzen te vergelijken.

Laagste prijs vandaag: €39,99 bij Bol.com · 1 winkel vergeleken · Laatst bijgewerkt: 19 okt, 03:17.

Laagste prijs:
€39,99
Bij:
Bol.com
Winkels:
1
Bijgewerkt:
19 okt, 03:17
Unisex 1 shop op voorraad
Delen Deel
Echt laag?

Nog te weinig prijshistorie

We volgen deze prijs sinds 16 oktober en hebben 1 dag prijsdata. Vanaf 7 dagen laten we zien of de prijs echt laag is. Zet een prijsalert, dan houden wij het in de gaten.

Prijsverloop

Prijshistorie wordt opgebouwd sinds 19 oktober; een trend tonen we zodra er genoeg dagen zijn.

Nog maar één meting in deze periode; de grafiek verschijnt zodra er meer dagen zijn.

Maat per shop

Waar is jouw maat nog?

1 shop in 3 maten (EU). Tik op een maat of vakje voor de prijs.

Prijs per shop en EU-maat voor de Nike Court Vintage Roze. Een leeg vakje betekent niet op voorraad in die maat.
Shop
Bol.com €39,99€39,99€39,99

Shops die we de afgelopen 72 uur hebben gecheckt.

Verzorging · affiliate

Houd ze schoon

Een reiniger en een beschermlaag doen meer dan je denkt.

Meer verzorging vergelijken →

Koop je via deze links, dan krijgen wij een kleine vergoeding van de shop. Jij betaalt hetzelfde. Prijzen komen uit de feed van de shop en kunnen veranderen.

Wacht je liever?

Mail me onder mijn prijs

We houden alle 1 shop in de gaten. Zakt de Nike Court Vintage Roze onder je doelprijs, dan krijg je een mail.

Veelgestelde vragen

Wat is de laagste prijs voor de Nike Court Vintage Roze?
De laagste prijs voor de Nike Court Vintage Roze is momenteel €39,99 bij Bol.com. We vergelijken prijzen bij 1 shop zodat je altijd de beste deal vindt.
Bij hoeveel shops is de Nike Court Vintage Roze beschikbaar?
De Nike Court Vintage Roze is momenteel beschikbaar bij 1 shop. SneakerPicks vergelijkt automatisch alle prijzen zodat je direct ziet waar deze sneaker het goedkoopst is.
Is de Nike Court Vintage Roze in de sale?
De Nike Court Vintage Roze wordt momenteel aangeboden tegen de reguliere prijs. Stel een prijsalert in om een melding te krijgen zodra de prijs daalt.
Welke maten zijn beschikbaar voor de Nike Court Vintage Roze?
De Nike Court Vintage Roze is beschikbaar in EU maten 42, 37.5, 38. Beschikbaarheid verschilt per shop. Bekijk de prijsvergelijking hierboven voor actuele voorraad per maat.
Nike Court Vintage Goud, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike Court Vintage Goud

vanaf €134,00
bij Spartoo NL 1 shop
Nike Court Vintage PRM Wit, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike Court Vintage PRM Wit

vanaf €49,99
bij Bol.com 1 shop
Nike Court Vision Low Lichtgeel-Wit, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike Court Vision Low Lichtgeel-Wit

lichtgeel - wit

vanaf €59,99
bij Bol.com 1 shop
Nike Court Vision Mid Wit, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike Court Vision Mid Wit

vanaf €73,90
bij Bol.com 1 shop