Nike Court Borough Rood/Multicolor, vergelijk prijzen bij 4 winkels

Nike

4 shops

Nike Court Borough Rood/Multicolor

Rood-multicolour

Laagste prijs
€45,95bij Unisport NL

verzendkosten onbekend

−29% t.o.v. adviesprijs €64,99

Kies je maat (Nike, EU)

8 maten op voorraad

Mijn maten · welke maat?Nog weinig stemmen, help mee

  • Wij verkopen niets zelf
  • Volgorde = laagste prijs
Alle shops

Prijzen

4 shops op voorraad · gesorteerd op prijs incl. verzending

  • Unisport NLLaagste€45,95
    Op voorraadverzending onbekend
  • Bol.com€58,15
    Op voorraadincl. gratis verzendinggecheckt 4 uur geleden
  • Spartoo NL€63,88
    Op voorraadincl. gratis verzendingmet code
  • Farfetch NL€127,00
    Op voorraadverzending onbekend

Wij ontvangen mogelijk een commissie als je via SneakerPicks bij een shop koopt; dit beïnvloedt de volgorde niet. Shops staan op prijs gesorteerd en betalen niet voor een plek. Met verzending = prijs, min een geldige kortingscode, plus de standaard verzendkosten naar Nederland volgens de shop; zijn die onbekend, dan telt alleen de prijs. Zo vergelijken wij

Over de Nike Court Borough Rood/Multicolor

Nike's Court Borough brengt klassieke basketbal-aesthetiek recht naar het heden. De Nike Court Borough is een no-nonsense basketbalschoen die rechtstreeks uit de années 80 lijkt te stammen. Met zijn eenvoudige, rechthoekige silhouet en robuste opbouw voelt het model meer als een klassieke sportschoen dan als een trendy lifestyle-sneaker. Het design focust op functionaliteit: verstevigde zijkanten, een stevig draagcomfort en materialen die tegen een stootje kunnen. Juist vanwege deze ongecompliceerde aanpak wint de Court Borough respect van sneaker-enthousiasten die waarde hechten aan authentieke basketbal-erfgoed zonder poespas. De colorway Rood-multicolour combineert moeiteloos met denim, joggers en chino's. We vergelijken prijzen bij 4 Nederlandse webshops; de scherpste staat nu bij Unisport NL. Ontdek de beste beschikbare prijs door alle aanbieders naast elkaar te leggen.

Laagste prijs vandaag: €45,95 bij Unisport NL · 4 winkels vergeleken · Laatst bijgewerkt: 20 okt, 03:22.

Laagste prijs:
€45,95
Bij:
Unisport NL
Winkels:
4
Korting:
29% t.o.v. adviesprijs
Prijsniveau:
Prijs gemiddeld
Bijgewerkt:
20 okt, 03:22
Unisex 4 shops op voorraad
Delen Deel
Echt laag?

Nog te weinig prijshistorie

We volgen deze prijs sinds 16 oktober en hebben 5 dagen prijsdata. Vanaf 7 dagen laten we zien of de prijs echt laag is. Zet een prijsalert, dan houden wij het in de gaten.

Hoe valt hij?

Heb je de Nike Court Borough? Hoe valt hij?

Nog geen stemmen, help mee. De uitslag verschijnt vanaf 5 stemmen.

Maat-tool en Nike maattabel

Prijsverloop

Laagste sinds apr €45,95 · nu €45,95

Van 9 juli tot 16 oktober 2026 hadden we door een storing geen prijsdata. We tekenen daar geen lijn. Prijzen van april tot juli 2026 komen uit ons archief, opgeschoond met de huidige koppeling van shops aan sneakers.

Prijsstatistieken laatste 30 dagen
Prijsstatistieken laatste 30 dagen (16 okt t/m 20 okt, 5 meetdagen)
Statistiek Waarde
Laagste prijs (30 dagen) €45,95
Normale prijs (30 dagen) €45,95
Gemiddelde prijs (30 dagen) €45,95
Hoogste prijs (30 dagen) €45,95
Prijs vandaag €45,95
Maat per shop

Waar is jouw maat nog?

3 shops in 8 maten (EU). Tik op een maat of vakje voor de prijs.

Prijs per shop en EU-maat voor de Nike Court Borough Rood/Multicolor. Een leeg vakje betekent niet op voorraad in die maat.
Shop
Bol.com €58,15€58,15€58,15€58,15€58,15€58,15€58,15
Unisport NL €45,95€45,95€45,95
Spartoo NL €70,98€70,98€70,98

Shops die we de afgelopen 72 uur hebben gecheckt. Geen maten bekend bij Farfetch NL.

Verzorging · affiliate

Houd ze schoon

Een reiniger en een beschermlaag doen meer dan je denkt.

Meer verzorging vergelijken →

Koop je via deze links, dan krijgen wij een kleine vergoeding van de shop. Jij betaalt hetzelfde. Prijzen komen uit de feed van de shop en kunnen veranderen.

Uit onze gidsen

Handig om te weten

Alle gidsen

Wacht je liever?

Mail me onder mijn prijs

We houden alle 4 shops in de gaten. Zakt de Nike Court Borough Rood/Multicolor onder je doelprijs, dan krijg je een mail.

Veelgestelde vragen

Wat is de laagste prijs voor de Nike Court Borough Rood/Multicolor?
De laagste prijs voor de Nike Court Borough Rood/Multicolor is momenteel €45,95 bij Unisport NL. We vergelijken prijzen bij 4 shops zodat je altijd de beste deal vindt.
Bij hoeveel shops is de Nike Court Borough Rood/Multicolor beschikbaar?
De Nike Court Borough Rood/Multicolor is momenteel beschikbaar bij 4 shops. SneakerPicks vergelijkt automatisch alle prijzen zodat je direct ziet waar deze sneaker het goedkoopst is.
Is de Nike Court Borough Rood/Multicolor in de sale?
Ja. De Nike Court Borough Rood/Multicolor kost nu €45,95, 29% onder de adviesprijs van €64,99.
Welke maten zijn beschikbaar voor de Nike Court Borough Rood/Multicolor?
De Nike Court Borough Rood/Multicolor is beschikbaar in EU maten 38, 39, 38.5, 36.5, 40, 37.5, 36, 35.5, 39,35 1/2,38 1/2, One Size. Beschikbaarheid verschilt per shop. Bekijk de prijsvergelijking hierboven voor actuele voorraad per maat.
Nike Air Max SC Zwart/Wit, vergelijk prijzen bij 2 winkels
Nike

Nike Air Max SC Zwart/Wit

vanaf €80,95
bij Plutosport 2 shops Boven gemiddelde
Nike Air Max 90 Lichtblauw-Wit-Zwart-Beige-Geel, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike Air Max 90 Lichtblauw-Wit-Zwart-Beige-Geel

lichtblauw - wit - zwart - beige - geel

vanaf €134,99
bij Bol.com 1 shop
Nike Court Royale AC Wit/Lichtgroen, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike Court Royale AC Wit/Lichtgroen

vanaf €44,99
bij Bol.com 1 shop
Nike Air Force 1 Wit/Zilver, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike Air Force 1 Wit/Zilver

wit - zilver

vanaf €110,00
bij Bol.com 1 shop