Puma

3 shops

Puma Karmen II Beige

Beige

Laagste prijs
€71,99*bij Spartoo NL

*met kortingscode NLOCT1026SP · zonder code €79,99 · voorwaarden

incl. gratis verzending

Kies je maat (Puma, EU)

6 maten op voorraad

Mijn maten · welke maat?Nog weinig stemmen, help mee

  • Gecheckt gisteren
  • Wij verkopen niets zelf
  • Volgorde = laagste prijs incl. verzending
Alle shops

Prijzen

3 shops op voorraad · gesorteerd op prijs incl. verzending

  • Spartoo NLLaagste€71,99
    Op voorraadincl. gratis verzendingmet codegecheckt gisteren
  • Bol.com€79,99
    Op voorraadincl. gratis verzendinggecheckt 6 uur geleden
  • Schuurman Schoenen€79,99
    Op voorraadincl. gratis verzendinggecheckt 2 uur geleden

Wij ontvangen mogelijk een commissie als je via SneakerPicks bij een shop koopt; dit beïnvloedt de volgorde niet. Shops staan op prijs gesorteerd en betalen niet voor een plek. Met verzending = prijs, min een geldige kortingscode, plus de standaard verzendkosten naar Nederland volgens de shop; zijn die onbekend, dan telt alleen de prijs. Zo vergelijken wij

Over de Puma Karmen II Beige

De Puma Karmen II Beige combineert Puma-erfgoed met een herkenbaar design. De Puma Karmen II Beige komt uit de Puma-lijn. Puma deelt dezelfde roots als Adidas: beide merken zijn opgericht door de broers Dassler uit Herzogenaurach. Rudolf Dassler richtte Puma op in 1948, en sindsdien heeft het merk zijn eigen unieke pad bewandeld in de wereld van sport en lifestyle. Met Beige als kleurstelling past deze sneaker bij zowel casual als sportieve outfits. Laagste prijs nu €79,99. Vergelijk hieronder alle aanbieders en bestel direct bij de goedkoopste shop.

Laagste prijs vandaag: €79,99 bij Spartoo NL · 3 winkels vergeleken · Laatst bijgewerkt: 19 okt, 07:08.

Laagste prijs:
€79,99
Bij:
Spartoo NL
Winkels:
3
Bijgewerkt:
19 okt, 07:08
Unisex 3 shops op voorraad
Delen Deel
Echt laag?

Nog te weinig prijshistorie

We volgen deze prijs sinds 16 oktober en hebben 4 dagen prijsdata. Vanaf 7 dagen laten we zien of de prijs echt laag is. Zet een prijsalert, dan houden wij het in de gaten.

Hoe valt hij?

Heb je de Puma Karmen? Hoe valt hij?

Nog geen stemmen, help mee. De uitslag verschijnt vanaf 5 stemmen.

Maat-tool en PUMA maattabel

Prijsverloop

Laagste 30 dagen €62,28 · nu €79,99

Prijshistorie wordt opgebouwd sinds 16 oktober; een trend tonen we zodra er genoeg dagen zijn.

Prijsstatistieken laatste 30 dagen
Prijsstatistieken laatste 30 dagen (16 okt t/m 19 okt, 4 meetdagen)
Statistiek Waarde
Laagste prijs (30 dagen) €62,28
Normale prijs (30 dagen) €62,28
Gemiddelde prijs (30 dagen) €66,71
Hoogste prijs (30 dagen) €79,99
Prijs vandaag €79,99
Maat per shop

Waar is jouw maat nog?

3 shops in 6 maten (EU). Tik op een maat of vakje voor de prijs.

Prijs per shop en EU-maat voor de Puma Karmen II Beige. Een leeg vakje betekent niet op voorraad in die maat.
Shop
Schuurman Schoenen €79,99€79,99€79,99€79,99€79,99€79,99
Spartoo NL €79,99€79,99€79,99€79,99€79,99
Bol.com €79,99€79,99€79,99

Shops die we de afgelopen 72 uur hebben gecheckt.

Verzorging · affiliate

Houd ze schoon

Een reiniger en een beschermlaag doen meer dan je denkt.

Meer verzorging vergelijken →

Koop je via deze links, dan krijgen wij een kleine vergoeding van de shop. Jij betaalt hetzelfde. Prijzen komen uit de feed van de shop en kunnen veranderen.

Wacht je liever?

Mail me onder mijn prijs

We houden alle 3 shops in de gaten. Zakt de Puma Karmen II Beige onder je doelprijs, dan krijg je een mail.

Veelgestelde vragen

Wat is de laagste prijs voor de Puma Karmen II Beige?
De laagste prijs voor de Puma Karmen II Beige is momenteel €79,99 bij Spartoo NL. We vergelijken prijzen bij 3 shops zodat je altijd de beste deal vindt.
Bij hoeveel shops is de Puma Karmen II Beige beschikbaar?
De Puma Karmen II Beige is momenteel beschikbaar bij 3 shops. SneakerPicks vergelijkt automatisch alle prijzen zodat je direct ziet waar deze sneaker het goedkoopst is.
Is de Puma Karmen II Beige in de sale?
De Puma Karmen II Beige wordt momenteel aangeboden tegen de reguliere prijs. Stel een prijsalert in om een melding te krijgen zodra de prijs daalt.
Welke maten zijn beschikbaar voor de Puma Karmen II Beige?
De Puma Karmen II Beige is beschikbaar in EU maten 37,39,40,41,42, 37, 40, 39, 36, 41, 42. Beschikbaarheid verschilt per shop. Bekijk de prijsvergelijking hierboven voor actuele voorraad per maat.
Daalt of stijgt de prijs van de Puma Karmen II Beige?
De prijs van de Puma Karmen II Beige is de afgelopen 30 dagen gestegen. Stel een prijsalert in om een melding te krijgen als de prijs weer daalt.
Puma Karmen Roze 03, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Puma

Puma Karmen Roze 03

vanaf €38,89
bij Sneakin NL 1 shop
Puma Karmen II Idol Wit 08, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Puma

Puma Karmen II Idol Wit 08

vanaf €54,53
bij Sneakin NL 1 shop
Puma Karmen II Idol Wild Donkerbruin, vergelijk prijzen bij 3 winkels
Puma

Puma Karmen II Idol Wild Donkerbruin

vanaf €78,66
bij Bol.com 3 shops
Puma Karmen II 02, vergelijk prijzen bij 1 winkel
PUMA

Puma Karmen II 02

['Wit']

vanaf €36,95
bij Unisport NL 1 shop