Skechers

1 shop

Skechers Slip-Ins Verloma Radical Groen

Groen

Laagste prijs
€68,39*bij Spartoo NL

*met kortingscode NLOCT1026SP · zonder code €75,99 · voorwaarden

incl. gratis verzending

−€8,60 onder de normale prijs €76,99

Kies je maat (Skechers, EU)

6 maten op voorraad
  • Gecheckt 1 uur geleden
  • Wij verkopen niets zelf
  • Volgorde = laagste prijs incl. verzending
Nu kopen of wachten?

Redelijk

Stabiele prijs: de afgelopen 7 dagen steeds rond €76,99. Wachten levert waarschijnlijk weinig op.

Bekijk prijzen

Op basis van 7 dagen prijsdata, zonder maten. Hoe we dit berekenen

Alle shops

Prijzen

1 shop op voorraad · gesorteerd op prijs incl. verzending

  • Spartoo NLLaagste€68,39
    Op voorraadincl. gratis verzendingmet codegecheckt 1 uur geleden

Wij ontvangen mogelijk een commissie als je via SneakerPicks bij een shop koopt; dit beïnvloedt de volgorde niet. Shops staan op prijs gesorteerd en betalen niet voor een plek. Met verzending = prijs, min een geldige kortingscode, plus de standaard verzendkosten naar Nederland volgens de shop; zijn die onbekend, dan telt alleen de prijs. Zo vergelijken wij

Over de Skechers Slip-Ins Verloma Radical Groen

De Skechers Slip-Ins Verloma Radical Groen combineert Skechers-erfgoed met een herkenbaar design. De Skechers Slip-Ins Verloma Radical Groen is een sneaker van Skechers in de uitvoering Groen. De Groen versie is een van de populaire keuzes binnen dit model. Momenteel beschikbaar vanaf €75,99 bij 1 shop. Vergelijk hieronder alle aanbieders en bestel direct bij de goedkoopste shop.

Laagste prijs vandaag: €75,99 bij Spartoo NL · 1 winkel vergeleken · Laatst bijgewerkt: 22 okt, 19:09.

Laagste prijs:
€75,99
Bij:
Spartoo NL
Winkels:
1
Prijsniveau:
Prijs gemiddeld
Bijgewerkt:
22 okt, 19:09
Unisex 1 shop op voorraad
Delen Deel
Echt laag? · de afgelopen 7 dagen

Normale prijs

€75,99 vandaag

€1 onder de normale prijs van €76,99. De laagste prijs in de afgelopen 7 dagen was €75,99.

Laagste prijs per dag sinds 16 oktober (7 dagen), zonder maten. Hoe we dit berekenen

Prijsverloop

Laagste sinds apr €72,99 · nu €75,99

Van 9 juli tot 16 oktober 2026 hadden we door een storing geen prijsdata. We tekenen daar geen lijn. Prijzen van april tot juli 2026 komen uit ons archief, opgeschoond met de huidige koppeling van shops aan sneakers.

Prijsstatistieken laatste 30 dagen
Prijsstatistieken laatste 30 dagen (16 okt t/m 22 okt, 7 meetdagen)
Statistiek Waarde
Laagste prijs (30 dagen) €75,99
Normale prijs (30 dagen) €76,99
Gemiddelde prijs (30 dagen) €76,70
Hoogste prijs (30 dagen) €76,99
Prijs vandaag €75,99
Maat per shop

Waar is jouw maat nog?

1 shop in 6 maten (EU). Tik op een maat of vakje voor de prijs.

Prijs per shop en EU-maat voor de Skechers Slip-Ins Verloma Radical Groen. Een leeg vakje betekent niet op voorraad in die maat.
Shop
Spartoo NL €75,99€75,99€75,99€75,99€89,95€89,95

Shops die we de afgelopen 72 uur hebben gecheckt.

Verzorging · affiliate

Houd ze schoon

Een reiniger en een beschermlaag doen meer dan je denkt.

Meer verzorging vergelijken →

Koop je via deze links, dan krijgen wij een kleine vergoeding van de shop. Jij betaalt hetzelfde. Prijzen komen uit de feed van de shop en kunnen veranderen.

Wacht je liever?

Mail me onder mijn prijs

We houden alle 1 shop in de gaten. Zakt de Skechers Slip-Ins Verloma Radical Groen onder je doelprijs, dan krijg je een mail.

Veelgestelde vragen

Wat is de laagste prijs voor de Skechers Slip-Ins Verloma Radical Groen?
De laagste prijs voor de Skechers Slip-Ins Verloma Radical Groen is momenteel €75,99 bij Spartoo NL. We vergelijken prijzen bij 1 shop zodat je altijd de beste deal vindt.
Bij hoeveel shops is de Skechers Slip-Ins Verloma Radical Groen beschikbaar?
De Skechers Slip-Ins Verloma Radical Groen is momenteel beschikbaar bij 1 shop. SneakerPicks vergelijkt automatisch alle prijzen zodat je direct ziet waar deze sneaker het goedkoopst is.
Is de Skechers Slip-Ins Verloma Radical Groen in de sale?
De Skechers Slip-Ins Verloma Radical Groen wordt momenteel aangeboden tegen de reguliere prijs. Stel een prijsalert in om een melding te krijgen zodra de prijs daalt.
Welke maten zijn beschikbaar voor de Skechers Slip-Ins Verloma Radical Groen?
De Skechers Slip-Ins Verloma Radical Groen is beschikbaar in EU maten 40,41,42,43, 40,41, 40,41,42,43,44,45. Beschikbaarheid verschilt per shop. Bekijk de prijsvergelijking hierboven voor actuele voorraad per maat.
Skechers Uno Banksia Slip-Ins Wit, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Skechers

Skechers Uno Banksia Slip-Ins Wit

Sport Zapatillas Hombre Mod Le Uno Banksia

vanaf €99,90
bij Spartoo NL 1 shop Prijs gemiddeld
Skechers Summits Sr-Colin Slip-Ins Zwart, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Skechers

Skechers Summits Sr-Colin Slip-Ins Zwart

Sport Zapatillas Hombre Mod Le Summits Sr Colin

vanaf €83,99
bij Spartoo NL 1 shop Prijs gemiddeld
-6% t.o.v. adviesprijs
Skechers Slip-Ins Bruin, vergelijk prijzen bij 3 winkels
Skechers

Skechers Slip-Ins Bruin

vanaf €79,95 €85,00
bij MooieSneakers 3 shops Prijs gemiddeld
Skechers Slip Ins Step Altus Fast Lane Wit, vergelijk prijzen bij 2 winkels
Skechers

Skechers Slip Ins Step Altus Fast Lane Wit

Sport Zapatillas Mujer Mod Le Step Altus Fast Lane

vanaf €109,99
bij Schuurman Schoenen 2 shops Boven gemiddelde