adidas Kantai Trail
2 kleuren · 3 varianten · €120,00
De adidas Kantai Trail kost vanaf €120,00 bij 1 Nederlandse webshop (prijzen gecheckt op 19 okt 2026). Laagste prijs in 30 dagen: €120,00.
- Prijs:
- €120,00
- Kleuren:
- 2
- Varianten:
- 3
- Bijgewerkt:
- 19 okt, 03:07
Bron: SneakerPicks, live prijzen uit de productfeeds van de webshops. Zo vergelijken we prijzen
Nog geen stemmen, help mee
Alle adidas Kantai Trail varianten
Geen kleuren op voorraad in maat 47: we tonen alle 2 kleuren. Alle maten tonen
Welke kleur heeft jouw maat?
2 kleuren van de adidas Kantai Trail in 10 maten (EU). Tik op je maat om te zien in welke kleuren hij op voorraad is en wat hij daar kost.
| Kleur \ maat | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | €120 | €120 | €120 | €120 | €120 | €120 | €120 | €120 | – | – |
| | – | – | – | €120 | – | – | – | – | €120 | €120 |
Prijzen van shops die we de afgelopen 72 uur hebben gecheckt. Volwassenenmaten; adidas-maten kunnen per model anders vallen.
Welke shop heeft jouw maat?
1 shop in 10 maten (EU), alle kleuren van de adidas Kantai Trail. Tik op een maat of vakje voor de prijs.
| Shop | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sneakin NL | €120 | €120 | €120 | €120 | €120 | €120 | €120 | €120 | €120 | €120 |
Shops die we de afgelopen 72 uur hebben gecheckt, volwassenenmaten.
Hoe valt de adidas Kantai Trail?
Kopers laten weten of hij klein, normaal of groot valt ten opzichte van hun gewone maat. Zo weet je vóór je bestelt of je een halve maat moet op- of afronden. Heb je hem? Stem mee, het kost twee seconden.
Welke maat? Maat-tool voor de adidas Kantai Trail adidas maattabel: EU, UK, US en cm
Heb je de adidas Kantai Trail? Hoe valt hij?
Nog geen stemmen, help mee. De uitslag verschijnt vanaf 5 stemmen.
Veelgestelde vragen over de adidas Kantai Trail
Waar is de adidas Kantai Trail het goedkoopst?
Wat was de laagste prijs van de adidas Kantai Trail in de afgelopen 30 dagen?
In welke maten is de adidas Kantai Trail verkrijgbaar?
In hoeveel kleuren is de adidas Kantai Trail verkrijgbaar?
Vergelijkbare modellen
Andere hardloopschoenen in dezelfde prijsklasse als de adidas Kantai Trail.
- adidas Ultraboost vanaf €83,00 · 19 kleuren
- adidas Hardloopschoenen Galaxy 6 vanaf €42,00 · 8 kleuren
- adidas SUPERNOVA GLIDE HARDLOOPSCHOENEN vanaf €109,60 · 10 kleuren
- adidas Adizero EVO SL vanaf €80,00 · 9 kleuren
- Camper Drift Trail vanaf €144,50 · 8 kleuren
- Salomon Speedcross 6 vanaf €144,00 · 6 kleuren
- HOKA Bondi 9 vanaf €105,00 · 11 kleuren
- ASICS GT-2000 vanaf €112,95 · 2 kleuren
Andere adidas modellen
Alle adidas sneakers →- adidas Handball Spezial (97 kleuren)
- adidas Gazelle (96 kleuren)
- adidas Superstar (69 kleuren)
- adidas Samba OG (91 kleuren)
- adidas Samba (63 kleuren)
- adidas Campus 00s (44 kleuren)
- adidas SL 72 (29 kleuren)
- adidas Stan Smith (21 kleuren)
- adidas Campus (25 kleuren)
- adidas Gazelle Bold (37 kleuren)
- adidas Ultraboost (19 kleuren)
- adidas VL Court 3.0 (17 kleuren)