Buffalo Cld Chai Warm

3 kleuren · 3 varianten · €57,85 - €90,84

3 kleuren 3 varianten Vanaf €57,85 - €90,84

De Buffalo Cld Chai Warm kost vanaf €57,85 bij 1 Nederlandse webshop (prijzen gecheckt op 19 okt 2026). Laagste prijs in 30 dagen: €57,85.

Prijs:
€57,85 - €90,84
Kleuren:
3
Varianten:
3
Bijgewerkt:
19 okt, 03:07

Bron: SneakerPicks, live prijzen uit de productfeeds van de webshops. Zo vergelijken we prijzen

Kies je kleur (3 kleuren)

Alle Buffalo Cld Chai Warm varianten

Geen kleuren op voorraad in maat 49⅓: we tonen alle 3 kleuren. Alle maten tonen

Buffalo Cld Chai Warm, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Buffalo

Buffalo Cld Chai Warm

Bronze

vanaf €57,85
bij Sneakin NL 1 shop
Maatmatrix

Welke kleur heeft jouw maat?

3 kleuren van de Buffalo Cld Chai Warm in 4 maten (EU). Tik op je maat om te zien in welke kleuren hij op voorraad is en wat hij daar kost.

Laagste prijs per kleur en EU-maat voor de Buffalo Cld Chai Warm. Een streepje betekent niet op voorraad in die maat.
Kleur \ maat
Goud –€66,80€64,33€57,85
Bruin –––€76,44
Zwart €90,84€90,84€90,84–

Prijzen van shops die we de afgelopen 72 uur hebben gecheckt. Volwassenenmaten; Buffalo-maten kunnen per model anders vallen.

Maat per shop

Welke shop heeft jouw maat?

1 shop in 4 maten (EU), alle kleuren van de Buffalo Cld Chai Warm. Tik op een maat of vakje voor de prijs.

Prijs per shop en EU-maat voor de Buffalo Cld Chai Warm. Een leeg vakje betekent niet op voorraad in die maat.
Shop
Sneakin NL €90,84€66,80€64,33€57,85

Shops die we de afgelopen 72 uur hebben gecheckt, volwassenenmaten.

Pasvorm · stemmen van kopers

Hoe valt de Buffalo Cld Chai Warm?

Kopers laten weten of hij klein, normaal of groot valt ten opzichte van hun gewone maat. Zo weet je vóór je bestelt of je een halve maat moet op- of afronden. Heb je hem? Stem mee, het kost twee seconden.

Heb je de Buffalo Cld Chai Warm? Hoe valt hij?

Nog geen stemmen, help mee. De uitslag verschijnt vanaf 5 stemmen.

Veelgestelde vragen over de Buffalo Cld Chai Warm

Waar is de Buffalo Cld Chai Warm het goedkoopst?

Op 19 okt 2026 is de Buffalo Cld Chai Warm het goedkoopst bij Sneakin NL voor €57,85. SneakerPicks vergelijkt de prijs bij 1 webshop; we tonen alleen aanbiedingen die in de afgelopen 72 uur in een productfeed stonden.

Wat was de laagste prijs van de Buffalo Cld Chai Warm in de afgelopen 30 dagen?

De laagste prijs die we de afgelopen 30 dagen voor de Buffalo Cld Chai Warm zagen, is €57,85. Vandaag begint de prijs bij €57,85. Met een gratis prijsalert krijg je bericht als de prijs daalt.

In welke maten is de Buffalo Cld Chai Warm verkrijgbaar?

De Buffalo Cld Chai Warm is nu in 4 maten op voorraad, van EU 37 tot en met EU 40. De beschikbaarheid verschilt per webshop: in de prijsvergelijking zie je per shop welke maten er zijn.

In hoeveel kleuren is de Buffalo Cld Chai Warm verkrijgbaar?

Op SneakerPicks vergelijk je de Buffalo Cld Chai Warm nu in 3 kleuren. Elke kleur heeft een eigen pagina met de prijzen per webshop.
Embed deze prijskaart

Zet de actuele laagste prijs, de normale prijs en het prijsverloop van de Buffalo Cld Chai Warm op je eigen site of forum. Gratis, met bronvermelding "Bron: SneakerPicks.nl" (CC BY 4.0).

Vergelijkbare modellen

Andere lage sneakers in dezelfde prijsklasse als de Buffalo Cld Chai Warm.

Andere Buffalo modellen

Alle Buffalo sneakers →