CK Calvin Klein CHUNKY CUPS
2 kleuren · 2 varianten · €89,99 - €129,90
De CK Calvin Klein CHUNKY CUPS kost vanaf €89,99 bij 1 Nederlandse webshop (prijzen gecheckt op 19 okt 2026). Laagste prijs in 30 dagen: €89,99.
- Prijs:
- €89,99 - €129,90
- Kleuren:
- 2
- Varianten:
- 2
- Bijgewerkt:
- 19 okt, 19:08
Bron: SneakerPicks, live prijzen uit de productfeeds van de webshops. Zo vergelijken we prijzen
Alle CK Calvin Klein CHUNKY CUPS varianten
Geen kleuren op voorraad in maat 37⅓: we tonen alle 2 kleuren. Alle maten tonen
Welke kleur heeft jouw maat?
2 kleuren van de CK Calvin Klein CHUNKY CUPS in 5 maten (EU). Tik op je maat om te zien in welke kleuren hij op voorraad is en wat hij daar kost.
| Kleur \ maat | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| | €89,99 | €89,99 | – | €89,99 | €89,99 |
| | €129,90 | €129,90 | €129,90 | €129,90 | €129,90 |
Prijzen van shops die we de afgelopen 72 uur hebben gecheckt. Volwassenenmaten; CK Calvin Klein-maten kunnen per model anders vallen.
Welke shop heeft jouw maat?
1 shop in 5 maten (EU), alle kleuren van de CK Calvin Klein CHUNKY CUPS. Tik op een maat of vakje voor de prijs.
| Shop | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Peek & Cloppenburg | €89,99 | €89,99 | €129,90 | €89,99 | €89,99 |
Shops die we de afgelopen 72 uur hebben gecheckt, volwassenenmaten.
Hoe valt de CK Calvin Klein CHUNKY CUPS?
Kopers laten weten of hij klein, normaal of groot valt ten opzichte van hun gewone maat. Zo weet je vóór je bestelt of je een halve maat moet op- of afronden. Heb je hem? Stem mee, het kost twee seconden.
Heb je de CK Calvin Klein CHUNKY CUPS? Hoe valt hij?
Nog geen stemmen, help mee. De uitslag verschijnt vanaf 5 stemmen.
Veelgestelde vragen over de CK Calvin Klein CHUNKY CUPS
Waar is de CK Calvin Klein CHUNKY CUPS het goedkoopst?
Wat was de laagste prijs van de CK Calvin Klein CHUNKY CUPS in de afgelopen 30 dagen?
In welke maten is de CK Calvin Klein CHUNKY CUPS verkrijgbaar?
In hoeveel kleuren is de CK Calvin Klein CHUNKY CUPS verkrijgbaar?
Vergelijkbare modellen
Andere lage sneakers in dezelfde prijsklasse als de CK Calvin Klein CHUNKY CUPS.
- Nike Air Max 1 vanaf €79,95 · 44 kleuren
- Nike P-6000 vanaf €65,00 · 38 kleuren
- adidas Samba vanaf €56,00 · 63 kleuren
- Gabor Rollingsoft vanaf €78,53 · 15 kleuren
- ASICS Gel-Kayano vanaf €84,98 · 19 kleuren
- New Balance 9060 vanaf €99,99 · 21 kleuren
- ASICS Gel-NYC vanaf €90,00 · 19 kleuren
- New Balance 327 vanaf €59,29 · 26 kleuren