Geox

Geox Spherica 4x4 B Abx Zwart

1 variant · vanaf €99,94 · 1 winkel · bijgewerkt 19 okt, 03:07

De Geox Spherica 4x4 B Abx Zwart kost vanaf €99,94 bij 1 Nederlandse webshop (prijzen gecheckt op 19 okt 2026). Laagste prijs in 30 dagen: €99,94.

Bron: SneakerPicks, live prijzen uit de productfeeds van de webshops. Zo vergelijken we prijzen

De Geox Spherica 4x4 B Abx Zwart

Geox Spherica 4X4 Abx Zwart, vergelijk prijzen bij 1 winkel
GEOX

Geox Spherica 4X4 Abx Zwart

vanaf €99,94
bij Sneakin NL 1 shop

Alle prijzen voor de Geox Spherica 4x4 B Abx Zwart

Laagste prijs per winkel over deze variant heen.

Echt laag?

Nog te weinig prijshistorie

We volgen deze prijs sinds 16 oktober en hebben 2 dagen prijsdata. Vanaf 7 dagen laten we zien of de prijs echt laag is.

Kies je maat (EU)

8 maten op voorraad
Alle shops

Prijzen

1 shop op voorraad · gesorteerd op prijs

Wij ontvangen mogelijk een commissie als je via SneakerPicks bij een shop koopt; dit beïnvloedt de volgorde niet. Shops staan op prijs gesorteerd en betalen niet voor een plek. Zo vergelijken wij

Veelgestelde vragen over de Geox Spherica 4x4 B Abx Zwart

Waar is de Geox Spherica 4x4 B Abx Zwart het goedkoopst?

Op 19 okt 2026 is de Geox Spherica 4x4 B Abx Zwart het goedkoopst bij Sneakin NL voor €99,94. SneakerPicks vergelijkt de prijs bij 1 webshop; we tonen alleen aanbiedingen die in de afgelopen 72 uur in een productfeed stonden.

Wat was de laagste prijs van de Geox Spherica 4x4 B Abx Zwart in de afgelopen 30 dagen?

De laagste prijs die we de afgelopen 30 dagen voor de Geox Spherica 4x4 B Abx Zwart zagen, is €99,94. Vandaag begint de prijs bij €99,94. Met een gratis prijsalert krijg je bericht als de prijs daalt.

In welke maten is de Geox Spherica 4x4 B Abx Zwart verkrijgbaar?

De Geox Spherica 4x4 B Abx Zwart is nu in 8 maten op voorraad, van EU 39 tot en met EU 46. De beschikbaarheid verschilt per webshop: in de prijsvergelijking zie je per shop welke maten er zijn.

Andere kleuren van de Geox Spherica 4x4 B Abx

Alle 2 Geox Spherica 4x4 B Abx kleuren →

Vergelijkbare modellen

Andere lage sneakers in dezelfde prijsklasse als de Geox Spherica 4x4 B Abx.