Off The Pitch

Off The Pitch Basketta Hi OTPF223006-502 Groen Groen

4 varianten · vanaf €110,00 · 1 winkel · bijgewerkt 19 okt, 23:10

De Off The Pitch Basketta Hi OTPF223006-502 Groen Groen kost vanaf €110,00 bij 1 Nederlandse webshop (prijzen gecheckt op 19 okt 2026). Laagste prijs in 30 dagen: €110,00.

Bron: SneakerPicks, live prijzen uit de productfeeds van de webshops. Zo vergelijken we prijzen

Alle groene sneakers vergelijken

Kies je Off The Pitch Basketta Hi OTPF223006-502 Groen Groen

Off The Pitch Basketta Hi Groen/Beige, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Off The Pitch

Off The Pitch Basketta Hi Groen/Beige

Groen

vanaf €110,00
bij MooieSneakers 1 shop
Off The Pitch Basketta Hi Groen/Beige, vergelijk prijzen bij 1 winkel
off the pitch

Off The Pitch Basketta Hi Groen/Beige

Groen

vanaf €110,00
bij MooieSneakers 1 shop
Off The Pitch Basketta Hi Groen/Beige, vergelijk prijzen bij 1 winkel
off the pitch

Off The Pitch Basketta Hi Groen/Beige

Groen

vanaf €110,00
bij MooieSneakers 1 shop
Off The Pitch Basketta Hi Groen/Beige, vergelijk prijzen bij 1 winkel
off the pitch

Off The Pitch Basketta Hi Groen/Beige

Groen

vanaf €110,00
bij MooieSneakers 1 shop

Alle prijzen voor de Off The Pitch Basketta Hi OTPF223006-502 Groen Groen

Laagste prijs per winkel over alle 4 varianten heen.

Echt laag?

Nog te weinig prijshistorie

We volgen deze prijs sinds 16 oktober en hebben 2 dagen prijsdata. Vanaf 7 dagen laten we zien of de prijs echt laag is.

Kies je maat (EU)

3 maten op voorraad
Alle shops

Prijzen

1 shop op voorraad · gesorteerd op prijs

Wij ontvangen mogelijk een commissie als je via SneakerPicks bij een shop koopt; dit beïnvloedt de volgorde niet. Shops staan op prijs gesorteerd en betalen niet voor een plek. Zo vergelijken wij

Veelgestelde vragen over de Off The Pitch Basketta Hi OTPF223006-502 Groen Groen

Waar is de Off The Pitch Basketta Hi OTPF223006-502 Groen Groen het goedkoopst?

Op 19 okt 2026 is de Off The Pitch Basketta Hi OTPF223006-502 Groen Groen het goedkoopst bij MooieSneakers voor €110,00. SneakerPicks vergelijkt de prijs bij 1 webshop; we tonen alleen aanbiedingen die in de afgelopen 72 uur in een productfeed stonden.

Wat was de laagste prijs van de Off The Pitch Basketta Hi OTPF223006-502 Groen Groen in de afgelopen 30 dagen?

De laagste prijs die we de afgelopen 30 dagen voor de Off The Pitch Basketta Hi OTPF223006-502 Groen Groen zagen, is €110,00. Vandaag begint de prijs bij €110,00. Met een gratis prijsalert krijg je bericht als de prijs daalt.

In welke maten is de Off The Pitch Basketta Hi OTPF223006-502 Groen Groen verkrijgbaar?

De Off The Pitch Basketta Hi OTPF223006-502 Groen Groen is nu in 3 maten op voorraad, van EU 40 tot en met EU 44. De beschikbaarheid verschilt per webshop: in de prijsvergelijking zie je per shop welke maten er zijn.

Andere Off The Pitch modellen

Alle Off The Pitch sneakers →