Pantofola D'Oro Argentario
2 kleuren · 2 varianten · €159,99
De Pantofola D'Oro Argentario kost vanaf €159,99 bij 1 Nederlandse webshop (prijzen gecheckt op 19 okt 2026). Laagste prijs in 30 dagen: €159,99.
- Prijs:
- €159,99
- Kleuren:
- 2
- Varianten:
- 2
- Bijgewerkt:
- 19 okt, 22:05
Bron: SneakerPicks, live prijzen uit de productfeeds van de webshops. Zo vergelijken we prijzen
Alle Pantofola D'Oro Argentario varianten
Geen kleuren op voorraad in maat 44⅔: we tonen alle 2 kleuren. Alle maten tonen
Welke kleur heeft jouw maat?
2 kleuren van de Pantofola D'Oro Argentario in 6 maten (EU). Tik op je maat om te zien in welke kleuren hij op voorraad is en wat hij daar kost.
| Kleur \ maat | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| | €159,99 | €159,99 | €159,99 | €159,99 | €159,99 | €159,99 |
| | €159,99 | €159,99 | €159,99 | €159,99 | €159,99 | €159,99 |
Prijzen van shops die we de afgelopen 72 uur hebben gecheckt. Volwassenenmaten; Pantofola D'Oro-maten kunnen per model anders vallen.
Welke shop heeft jouw maat?
1 shop in 6 maten (EU), alle kleuren van de Pantofola D'Oro Argentario. Tik op een maat of vakje voor de prijs.
| Shop | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Schuurman Schoenen | €159,99 | €159,99 | €159,99 | €159,99 | €159,99 | €159,99 |
Shops die we de afgelopen 72 uur hebben gecheckt, volwassenenmaten.
Hoe valt de Pantofola D'Oro Argentario?
Kopers laten weten of hij klein, normaal of groot valt ten opzichte van hun gewone maat. Zo weet je vóór je bestelt of je een halve maat moet op- of afronden. Heb je hem? Stem mee, het kost twee seconden.
Heb je de Pantofola D'Oro Argentario? Hoe valt hij?
Nog geen stemmen, help mee. De uitslag verschijnt vanaf 5 stemmen.
Veelgestelde vragen over de Pantofola D'Oro Argentario
Waar is de Pantofola D'Oro Argentario het goedkoopst?
Wat was de laagste prijs van de Pantofola D'Oro Argentario in de afgelopen 30 dagen?
In welke maten is de Pantofola D'Oro Argentario verkrijgbaar?
In hoeveel kleuren is de Pantofola D'Oro Argentario verkrijgbaar?
Vergelijkbare modellen
Andere lage sneakers in dezelfde prijsklasse als de Pantofola D'Oro Argentario.
- Pantofola D'Oro Ballare vanaf €119,99 · 4 kleuren
- Pantofola D'Oro Roccia Sneaker vanaf €84,54 · 2 kleuren
- Pantofola D'Oro Vasto vanaf €78,32 · 2 kleuren
- New Balance 9060 vanaf €99,99 · 21 kleuren
- Salomon XT-6 vanaf €105,00 · 20 kleuren
- Allbirds Runner NZ vanaf €100,70 · 6 kleuren
- Nike Air Jordan 4 vanaf €119,99 · 7 kleuren
- Blackstone Quartz Auden vanaf €111,93 · 9 kleuren