The North Face rmoball V Traction
2 kleuren · 2 varianten · €65,59
De The North Face rmoball V Traction kost vanaf €65,59 bij 1 Nederlandse webshop (prijzen gecheckt op 19 okt 2026). Laagste prijs in 30 dagen: €65,59.
- Prijs:
- €65,59
- Kleuren:
- 2
- Varianten:
- 2
- Bijgewerkt:
- 19 okt, 03:07
Bron: SneakerPicks, live prijzen uit de productfeeds van de webshops. Zo vergelijken we prijzen
Alle The North Face rmoball V Traction varianten
Geen kleuren op voorraad in maat 36½: we tonen alle 2 kleuren. Alle maten tonen
Welke kleur heeft jouw maat?
2 kleuren van de The North Face rmoball V Traction in 6 maten (EU). Tik op je maat om te zien in welke kleuren hij op voorraad is en wat hij daar kost.
| Kleur \ maat | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| | – | €65,59 | – | – | – | – |
| | €65,59 | €65,59 | €65,59 | €65,59 | €65,59 | €65,59 |
Prijzen van shops die we de afgelopen 72 uur hebben gecheckt. Volwassenenmaten; The North Face-maten kunnen per model anders vallen.
Welke shop heeft jouw maat?
1 shop in 6 maten (EU), alle kleuren van de The North Face rmoball V Traction. Tik op een maat of vakje voor de prijs.
| Shop | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sneakin NL | €65,59 | €65,59 | €65,59 | €65,59 | €65,59 | €65,59 |
Shops die we de afgelopen 72 uur hebben gecheckt, volwassenenmaten.
Hoe valt de The North Face rmoball V Traction?
Kopers laten weten of hij klein, normaal of groot valt ten opzichte van hun gewone maat. Zo weet je vóór je bestelt of je een halve maat moet op- of afronden. Heb je hem? Stem mee, het kost twee seconden.
Heb je de The North Face rmoball V Traction? Hoe valt hij?
Nog geen stemmen, help mee. De uitslag verschijnt vanaf 5 stemmen.
Veelgestelde vragen over de The North Face rmoball V Traction
Waar is de The North Face rmoball V Traction het goedkoopst?
Wat was de laagste prijs van de The North Face rmoball V Traction in de afgelopen 30 dagen?
In welke maten is de The North Face rmoball V Traction verkrijgbaar?
In hoeveel kleuren is de The North Face rmoball V Traction verkrijgbaar?
Vergelijkbare modellen
Andere lage sneakers in dezelfde prijsklasse als de The North Face rmoball V Traction.
- The North Face Back-To-Berkeley IV vanaf €126,91 · 4 kleuren
- The North Face Glenclyffe vanaf €147,35 · 3 kleuren
- The North Face Clyffe vanaf €110,56 · 2 kleuren
- The North Face Hedgehog 06 Rvst Gore-tex vanaf €143,26 · 2 kleuren
- Nike Air Force 1 vanaf €45,00 · 46 kleuren
- Nike Air Max vanaf €45,00 · 41 kleuren
- adidas Handball Spezial vanaf €48,75 · 97 kleuren
- adidas Gazelle vanaf €47,98 · 96 kleuren