Victoria

Victoria Neon Groen

1 variant · vanaf €68,03 · 1 winkel · bijgewerkt 19 okt, 03:07

De Victoria Neon Groen kost vanaf €68,03 bij 1 Nederlandse webshop (prijzen gecheckt op 19 okt 2026). Laagste prijs in 30 dagen: €68,03.

Bron: SneakerPicks, live prijzen uit de productfeeds van de webshops. Zo vergelijken we prijzen

De Victoria Neon Groen

Victoria Neon, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Victoria

Victoria Neon

Groen

vanaf €68,03
bij Sneakin NL 1 shop

Alle prijzen voor de Victoria Neon Groen

Laagste prijs per winkel over deze variant heen.

Echt laag?

Nog te weinig prijshistorie

We volgen deze prijs sinds 16 oktober en hebben 2 dagen prijsdata. Vanaf 7 dagen laten we zien of de prijs echt laag is.

Kies je maat (EU)

9 maten op voorraad
Alle shops

Prijzen

1 shop op voorraad · gesorteerd op prijs

Wij ontvangen mogelijk een commissie als je via SneakerPicks bij een shop koopt; dit beïnvloedt de volgorde niet. Shops staan op prijs gesorteerd en betalen niet voor een plek. Zo vergelijken wij

Veelgestelde vragen over de Victoria Neon Groen

Waar is de Victoria Neon Groen het goedkoopst?

Op 19 okt 2026 is de Victoria Neon Groen het goedkoopst bij Sneakin NL voor €68,03. SneakerPicks vergelijkt de prijs bij 1 webshop; we tonen alleen aanbiedingen die in de afgelopen 72 uur in een productfeed stonden.

Wat was de laagste prijs van de Victoria Neon Groen in de afgelopen 30 dagen?

De laagste prijs die we de afgelopen 30 dagen voor de Victoria Neon Groen zagen, is €68,03. Vandaag begint de prijs bij €68,03. Met een gratis prijsalert krijg je bericht als de prijs daalt.

In welke maten is de Victoria Neon Groen verkrijgbaar?

De Victoria Neon Groen is nu in 9 maten op voorraad, van EU 36 tot en met EU 46. De beschikbaarheid verschilt per webshop: in de prijsvergelijking zie je per shop welke maten er zijn.

Andere kleuren van de Victoria Neon

Alle 2 Victoria Neon kleuren →

Vergelijkbare modellen

Andere lage sneakers in dezelfde prijsklasse als de Victoria Neon.