adidas

1 shop

adidas Handball Spezial Dark Blue Wonder Quartz

Laagste prijs
€119,50bij SNEAKEREGEER

verzendkosten onbekend

Kies je maat (adidas, EU)

13 maten op voorraad

Mijn maten · welke maat?Nog weinig stemmen, help mee

  • Gecheckt 2 uur geleden
  • Wij verkopen niets zelf
  • Volgorde = laagste prijs
Alle shops

Prijzen

1 shop op voorraad · gesorteerd op prijs

  • SNEAKEREGEERLaagste€119,50
    Op voorraadverzending onbekendgecheckt 2 uur geleden

Wij ontvangen mogelijk een commissie als je via SneakerPicks bij een shop koopt; dit beïnvloedt de volgorde niet. Shops staan op prijs gesorteerd en betalen niet voor een plek. Zo vergelijken wij

Over de adidas Handball Spezial Dark Blue Wonder Quartz

De Handball Spezial is een elegantere, slankere optie naast de Samba. De Handball Spezial werd in de jaren '70 ontworpen voor indoor-handbal en heeft sindsdien een bescheiden maar zeer loyale fanbase opgebouwd. Het silhouet is slank, laag en oogt iets verfijnder dan de Samba of Gazelle. Het suède bovenwerk, de smalle gomrubber zool en de iets hogere tong maken hem uniek binnen het Adidas-archief. De laatste jaren is het model razend populair geworden, mede dankzij combinaties in lichte pastelkleuren die goed passen bij de huidige sneakermode. Een net iets minder voor de hand liggende keuze dan de Samba, maar vaak juist daardoor aantrekkelijk. We vergelijken prijzen bij 1 Nederlandse webshop; de scherpste staat nu bij SNEAKEREGEER. Check de aanbieders en bestel direct bij de goedkoopste.

Laagste prijs vandaag: €119,50 bij SNEAKEREGEER · 1 winkel vergeleken · Laatst bijgewerkt: 21 okt, 11:07.

Laagste prijs:
€119,50
Bij:
SNEAKEREGEER
Winkels:
1
Bijgewerkt:
21 okt, 11:07
Unisex 1 shop op voorraad
Delen Deel
Echt laag?

Nog te weinig prijshistorie

We volgen deze prijs sinds 16 oktober en hebben 1 dag prijsdata. Vanaf 7 dagen laten we zien of de prijs echt laag is. Zet een prijsalert, dan houden wij het in de gaten.

Hoe valt hij?

Heb je de adidas Handball Spezial? Hoe valt hij?

Nog geen stemmen, help mee. De uitslag verschijnt vanaf 5 stemmen.

Maat-tool en adidas maattabel

Prijsverloop

Prijshistorie wordt opgebouwd sinds 21 oktober; een trend tonen we zodra er genoeg dagen zijn.

Nog maar één meting in deze periode; de grafiek verschijnt zodra er meer dagen zijn.

Maat per shop

Waar is jouw maat nog?

1 shop in 13 maten (EU). Tik op een maat of vakje voor de prijs.

Prijs per shop en EU-maat voor de adidas Handball Spezial Dark Blue Wonder Quartz. Een leeg vakje betekent niet op voorraad in die maat.
Shop
SNEAKEREGEER €119,50€169,50€159,50€159,50€159,50€179,50€179,50€189,50€209,50€209,50€199,50€209,50€159,50

Shops die we de afgelopen 72 uur hebben gecheckt.

Verzorging · affiliate

Houd ze schoon

Suède en nubuck worden snel vlekkerig. Hiermee blijven ze zacht en schoon.

Meer verzorging vergelijken →

Koop je via deze links, dan krijgen wij een kleine vergoeding van de shop. Jij betaalt hetzelfde. Prijzen komen uit de feed van de shop en kunnen veranderen.

Uit onze gidsen

Handig om te weten

Alle gidsen

Wacht je liever?

Mail me onder mijn prijs

We houden alle 1 shop in de gaten. Zakt de adidas Handball Spezial Dark Blue Wonder Quartz onder je doelprijs, dan krijg je een mail.

Veelgestelde vragen

Wat is de laagste prijs voor de adidas Handball Spezial Dark Blue Wonder Quartz?
De laagste prijs voor de adidas Handball Spezial Dark Blue Wonder Quartz is momenteel €119,50 bij SNEAKEREGEER. We vergelijken prijzen bij 1 shop zodat je altijd de beste deal vindt.
Bij hoeveel shops is de adidas Handball Spezial Dark Blue Wonder Quartz beschikbaar?
De adidas Handball Spezial Dark Blue Wonder Quartz is momenteel beschikbaar bij 1 shop. SneakerPicks vergelijkt automatisch alle prijzen zodat je direct ziet waar deze sneaker het goedkoopst is.
Is de adidas Handball Spezial Dark Blue Wonder Quartz in de sale?
De adidas Handball Spezial Dark Blue Wonder Quartz wordt momenteel aangeboden tegen de reguliere prijs. Stel een prijsalert in om een melding te krijgen zodra de prijs daalt.
Welke maten zijn beschikbaar voor de adidas Handball Spezial Dark Blue Wonder Quartz?
De adidas Handball Spezial Dark Blue Wonder Quartz is beschikbaar in EU maten 36, 36 2/3, 37 1/3, 38, 38 2/3, 39 1/3, 40, 40 2/3, 41 1/3, 42 en 3 andere maten. Beschikbaarheid verschilt per shop. Bekijk de prijsvergelijking hierboven voor actuele voorraad per maat.
adidas Handball Spezial Light Blue Wonder Clay, vergelijk prijzen bij 2 winkels
Adidas

adidas Handball Spezial Light Blue Wonder Clay

vanaf €115,00
bij Farfetch NL 2 shops Prijs gemiddeld
adidas Handball Spezial Wonder Wit/Zwart, vergelijk prijzen bij 5 winkels
adidas

adidas Handball Spezial Wonder Wit/Zwart

Wonder Wit Zwart

vanaf €85,00
bij Foot Locker NL 5 shops Prijs gemiddeld
adidas Handball Spezial Black Wonder Leopard, vergelijk prijzen bij 3 winkels
Adidas

adidas Handball Spezial Black Wonder Leopard

vanaf €209,50
bij SNEAKEREGEER 3 shops Prijs gemiddeld
adidas Handball Spezial Light Blue, vergelijk prijzen bij 11 winkels
Adidas

adidas Handball Spezial Light Blue

Blauw

vanaf €49,95
bij The Attic 11 shops Prijs gemiddeld