adidas

1 shop

adidas Campus 00s Zwart

black

Laagste prijs
€72,98bij BSTN NL

incl. verzending: €65,99 + €6,99 verzending

Kies je maat (adidas, EU)

1 maat op voorraad

Mijn maten · welke maat?Nog weinig stemmen, help mee

  • Gecheckt 2 uur geleden
  • Wij verkopen niets zelf
  • Volgorde = laagste prijs incl. verzending
Alle shops

Prijzen

1 shop op voorraad · gesorteerd op prijs incl. verzending

  • BSTN NLLaagste€72,98
    Op voorraadincl. €6,99 verzendinggecheckt 2 uur geleden

Wij ontvangen mogelijk een commissie als je via SneakerPicks bij een shop koopt; dit beïnvloedt de volgorde niet. Shops staan op prijs gesorteerd en betalen niet voor een plek. Met verzending = prijs, min een geldige kortingscode, plus de standaard verzendkosten naar Nederland volgens de shop; zijn die onbekend, dan telt alleen de prijs. Zo vergelijken wij

Over de adidas Campus 00s Zwart

Suède, vlakke zool en slanke proporties — dat is de Campus zoals hij begon. De Adidas Campus is eind jaren '70 ontworpen en oorspronkelijk bedoeld als basketbalschoen. Het suède bovenwerk, de eenvoudige constructie en de drie strepen maakten hem al snel populair buiten het veld — in skate-cultuur, op universiteitscampussen en in indiemuziekscenes. De klassieke Campus heeft een plattere zool en slankere proporties dan de Campus 00s, wat hem eleganter en iets minder nadrukkelijk maakt. Een goede keuze voor wie het Adidas-DNA wil zonder het overdreven chunky karakter van de moderne varianten. Deze colorway, black, geeft het model een eigen karakter. We vergelijken prijzen bij 1 Nederlandse webshop; de scherpste staat nu bij BSTN NL. Vergelijk alle shops en bestel de Campus bij de aanbieder met de beste prijs.

Laagste prijs vandaag: €65,99 bij BSTN NL · 1 winkel vergeleken · Laatst bijgewerkt: 21 okt, 10:34.

Laagste prijs:
€65,99
Bij:
BSTN NL
Winkels:
1
Bijgewerkt:
21 okt, 10:34
Unisex 1 shop op voorraad
Delen Deel
Echt laag?

Nog te weinig prijshistorie

We volgen deze prijs sinds 16 oktober en hebben 1 dag prijsdata. Vanaf 7 dagen laten we zien of de prijs echt laag is. Zet een prijsalert, dan houden wij het in de gaten.

Hoe valt hij?

Heb je de adidas Campus? Hoe valt hij?

Nog geen stemmen, help mee. De uitslag verschijnt vanaf 5 stemmen.

Maat-tool en adidas maattabel

Prijsverloop

Laagste sinds apr €65 · nu €65,99

Van 9 juli tot 16 oktober 2026 hadden we door een storing geen prijsdata. We tekenen daar geen lijn. Prijzen van april tot juli 2026 komen uit ons archief, opgeschoond met de huidige koppeling van shops aan sneakers.

Verzorging · affiliate

Houd ze schoon

Suède en nubuck worden snel vlekkerig. Hiermee blijven ze zacht en schoon.

Meer verzorging vergelijken →

Koop je via deze links, dan krijgen wij een kleine vergoeding van de shop. Jij betaalt hetzelfde. Prijzen komen uit de feed van de shop en kunnen veranderen.

Uit onze gidsen

Handig om te weten

Alle gidsen

Wacht je liever?

Mail me onder mijn prijs

We houden alle 1 shop in de gaten. Zakt de adidas Campus 00s Zwart onder je doelprijs, dan krijg je een mail.

Veelgestelde vragen

Wat is de laagste prijs voor de adidas Campus 00s Zwart?
De laagste prijs voor de adidas Campus 00s Zwart is momenteel €65,99 bij BSTN NL. We vergelijken prijzen bij 1 shop zodat je altijd de beste deal vindt.
Bij hoeveel shops is de adidas Campus 00s Zwart beschikbaar?
De adidas Campus 00s Zwart is momenteel beschikbaar bij 1 shop. SneakerPicks vergelijkt automatisch alle prijzen zodat je direct ziet waar deze sneaker het goedkoopst is.
Is de adidas Campus 00s Zwart in de sale?
De adidas Campus 00s Zwart wordt momenteel aangeboden tegen de reguliere prijs. Stel een prijsalert in om een melding te krijgen zodra de prijs daalt.
Welke maten zijn beschikbaar voor de adidas Campus 00s Zwart?
De adidas Campus 00s Zwart is beschikbaar in EU maten 36 2/3. Beschikbaarheid verschilt per shop. Bekijk de prijsvergelijking hierboven voor actuele voorraad per maat.
adidas Campus 00s Roze, vergelijk prijzen bij 1 winkel
adidas

adidas Campus 00s Roze

vanaf €65,99
bij BSTN NL 1 shop
adidas Campus 00s Beige, vergelijk prijzen bij 1 winkel
adidas

adidas Campus 00s Beige

vanaf €90,99
bij BSTN NL 1 shop
adidas Campus 00S Winter Mid Bruin, vergelijk prijzen bij 1 winkel
adidas

adidas Campus 00S Winter Mid Bruin

vanaf €149,99
bij BSTN NL 1 shop
adidas Campus 00s Charcoal, vergelijk prijzen bij 2 winkels
adidas

adidas Campus 00s Charcoal

vanaf €162,00
bij Farfetch NL 2 shops Prijs gemiddeld