Asics

4 shops

ASICS GEL-1130 Groen/Zwart

['Groen']

Laagste prijs
€72,24*bij Spartoo NL

*met kortingscode NLOCT1526SP · zonder code €84,99 · voorwaarden

incl. gratis verzending

−37% t.o.v. adviesprijs €113,95

Kies je maat (Asics, EU)

17 maten op voorraad

Mijn maten · welke maat?Nog weinig stemmen, help mee

  • Wij verkopen niets zelf
  • Volgorde = laagste prijs incl. verzending
Alle shops

Prijzen

4 shops op voorraad · gesorteerd op prijs incl. verzending

Wij ontvangen mogelijk een commissie als je via SneakerPicks bij een shop koopt; dit beïnvloedt de volgorde niet. Shops staan op prijs gesorteerd en betalen niet voor een plek. Met verzending = prijs, min een geldige kortingscode, plus de standaard verzendkosten naar Nederland volgens de shop; zijn die onbekend, dan telt alleen de prijs. Zo vergelijken wij

Over de ASICS GEL-1130 Groen/Zwart

Mesh, kunststofoverlays en GEL-demping — dat is de GEL-1130 kort samengevat. De GEL-1130 is oorspronkelijk in 2008 uitgebracht als comfortabele dagelijkse hardloopschoen en verving de 1120. Het silhouet combineert gelaagde mesh, kunststofoverlays en GEL-demping in de voor- en achtervoet. De 1130 is recent sterk opgekomen als lifestyle-sneaker, parallel aan de Kayano 14, maar heeft een iets minder uitgesproken en rustiger silhouet. Veel fans kiezen hem juist daarom als instap in de ASICS technical runner-wereld. Een uitstekend comfortabele, technisch uitgevoerde sneaker met een rustige retro-loop. Deze colorway, ['Groen'], geeft het model een eigen karakter. Momenteel beschikbaar vanaf €84,99 bij 4 shops, dat is 25% onder de adviesprijs. Zet een prijsalert in voor als er een aanbieding komt.

Laagste prijs vandaag: €84,99 bij Spartoo NL · 4 winkels vergeleken · Laatst bijgewerkt: 20 okt, 03:12.

Laagste prijs:
€84,99
Bij:
Spartoo NL
Winkels:
4
Korting:
25% t.o.v. adviesprijs
Prijsniveau:
Prijs gemiddeld
Bijgewerkt:
20 okt, 03:12
Unisex 4 shops op voorraad
Delen Deel
Echt laag?

Nog te weinig prijshistorie

We volgen deze prijs sinds 16 oktober en hebben 5 dagen prijsdata. Vanaf 7 dagen laten we zien of de prijs echt laag is. Zet een prijsalert, dan houden wij het in de gaten.

Hoe valt hij?

Heb je de ASICS GEL-1130? Hoe valt hij?

Nog geen stemmen, help mee. De uitslag verschijnt vanaf 5 stemmen.

Maat-tool en ASICS maattabel

Prijsverloop

Laagste 30 dagen €84,99 · nu €84,99

Prijshistorie wordt opgebouwd sinds 16 oktober; een trend tonen we zodra er genoeg dagen zijn.

Prijsstatistieken laatste 30 dagen
Prijsstatistieken laatste 30 dagen (16 okt t/m 20 okt, 5 meetdagen)
Statistiek Waarde
Laagste prijs (30 dagen) €84,99
Normale prijs (30 dagen) €84,99
Gemiddelde prijs (30 dagen) €90,10
Hoogste prijs (30 dagen) €102,95
Prijs vandaag €84,99
Maat per shop

Waar is jouw maat nog?

3 shops in 17 maten (EU). Tik op een maat of vakje voor de prijs.

Prijs per shop en EU-maat voor de ASICS GEL-1130 Groen/Zwart. Een leeg vakje betekent niet op voorraad in die maat.
Shop
Spartoo NL €84,99€84,99€84,99€84,99€84,99€84,99€84,99€84,99€84,99€84,99€84,99€84,99€84,99€84,99€84,99€84,99€84,99
Sneakin NL €100€100€100€100€100€100€100€100€100
Unisport NL €102,95€102,95

Shops die we de afgelopen 72 uur hebben gecheckt. Geen maten bekend bij Farfetch NL.

Verzorging · affiliate

Houd ze schoon

Een reiniger en een beschermlaag doen meer dan je denkt.

Meer verzorging vergelijken →

Koop je via deze links, dan krijgen wij een kleine vergoeding van de shop. Jij betaalt hetzelfde. Prijzen komen uit de feed van de shop en kunnen veranderen.

Uit onze gidsen

Handig om te weten

Alle gidsen

Wacht je liever?

Mail me onder mijn prijs

We houden alle 4 shops in de gaten. Zakt de ASICS GEL-1130 Groen/Zwart onder je doelprijs, dan krijg je een mail.

Veelgestelde vragen

Wat is de laagste prijs voor de ASICS GEL-1130 Groen/Zwart?
De laagste prijs voor de ASICS GEL-1130 Groen/Zwart is momenteel €84,99 bij Spartoo NL. We vergelijken prijzen bij 4 shops zodat je altijd de beste deal vindt.
Bij hoeveel shops is de ASICS GEL-1130 Groen/Zwart beschikbaar?
De ASICS GEL-1130 Groen/Zwart is momenteel beschikbaar bij 4 shops. SneakerPicks vergelijkt automatisch alle prijzen zodat je direct ziet waar deze sneaker het goedkoopst is.
Is de ASICS GEL-1130 Groen/Zwart in de sale?
Ja. De ASICS GEL-1130 Groen/Zwart kost nu €84,99, 25% onder de adviesprijs van €113,95.
Welke maten zijn beschikbaar voor de ASICS GEL-1130 Groen/Zwart?
De ASICS GEL-1130 Groen/Zwart is beschikbaar in EU maten 36,37,38,39,40,42,44,45,46,40 1/2,42 1/2,46 1/2,37 1/2,41 1/2,43 1/2,44 1/2,39 1/2, 44, 44,5, 39, 40, 45, 42, 42,5, 46, 38 en 1 andere maten. Beschikbaarheid verschilt per shop. Bekijk de prijsvergelijking hierboven voor actuele voorraad per maat.
-12% t.o.v. adviesprijs
ASICS GEL-1130 Zwart, vergelijk prijzen bij 3 winkels
Asics

ASICS GEL-1130 Zwart

['Zwart']

vanaf €99,99 €113,95
bij Spartoo NL 3 shops Prijs gemiddeld
ASICS GEL-1130 Zwart, vergelijk prijzen bij 2 winkels
Asics

ASICS GEL-1130 Zwart

['Zwart']

vanaf €111,00
bij Spartoo NL 2 shops Prijs gemiddeld
ASICS GEL-1130 Black Pure Silver, vergelijk prijzen bij 8 winkels
Asics

ASICS GEL-1130 Black Pure Silver

Zwart

vanaf €80,00
bij Snipes EU 8 shops Prijs gemiddeld
ASICS GEL-1130 Blauw, vergelijk prijzen bij 1 winkel
ASICS

ASICS GEL-1130 Blauw

vanaf €97,00
bij Spartoo NL 1 shop