Jordan

1 shop

Jordan 1 Retro High Rare Air Sail Cinnabar

Laagste prijs
€149,50bij SNEAKEREGEER

verzendkosten onbekend

Kies je maat (Jordan, EU)

14 maten op voorraad

Mijn maten · welke maat?Nog weinig stemmen, help mee

  • Gecheckt 5 uur geleden
  • Wij verkopen niets zelf
  • Volgorde = laagste prijs
Alle shops

Prijzen

1 shop op voorraad · gesorteerd op prijs

  • SNEAKEREGEERLaagste€149,50
    Op voorraadverzending onbekendgecheckt 5 uur geleden

Wij ontvangen mogelijk een commissie als je via SneakerPicks bij een shop koopt; dit beïnvloedt de volgorde niet. Shops staan op prijs gesorteerd en betalen niet voor een plek. Zo vergelijken wij

Over de Jordan 1 Retro High Rare Air Sail Cinnabar

De Jordan 1 Retro High Rare Air Sail Cinnabar combineert Jordan-erfgoed met een herkenbaar design. De Jordan 1 Retro High Rare Air Sail Cinnabar is een sneaker van Jordan. Laagste prijs nu €149,50. Vergelijk hieronder alle aanbieders en bestel direct bij de goedkoopste shop.

Laagste prijs vandaag: €149,50 bij SNEAKEREGEER · 1 winkel vergeleken · Laatst bijgewerkt: 21 okt, 15:08.

Laagste prijs:
€149,50
Bij:
SNEAKEREGEER
Winkels:
1
Bijgewerkt:
21 okt, 15:08
Unisex 1 shop op voorraad
Delen Deel
Echt laag?

Nog te weinig prijshistorie

We volgen deze prijs sinds 16 oktober en hebben 1 dag prijsdata. Vanaf 7 dagen laten we zien of de prijs echt laag is. Zet een prijsalert, dan houden wij het in de gaten.

Hoe valt hij?

Heb je de Air Jordan 1? Hoe valt hij?

Nog geen stemmen, help mee. De uitslag verschijnt vanaf 5 stemmen.

Maat-tool en Jordan maattabel

Prijsverloop

Prijshistorie wordt opgebouwd sinds 21 oktober; een trend tonen we zodra er genoeg dagen zijn.

Nog maar één meting in deze periode; de grafiek verschijnt zodra er meer dagen zijn.

Maat per shop

Waar is jouw maat nog?

1 shop in 14 maten (EU). Tik op een maat of vakje voor de prijs.

Prijs per shop en EU-maat voor de Jordan 1 Retro High Rare Air Sail Cinnabar. Een leeg vakje betekent niet op voorraad in die maat.
Shop
SNEAKEREGEER €169,50€149,50€179,50€169,50€169,50€189,50€189,50€169,50€179,50€179,50€179,50€179,50€179,50€179,50

Shops die we de afgelopen 72 uur hebben gecheckt.

Verzorging · affiliate

Houd ze schoon

Een reiniger en een beschermlaag doen meer dan je denkt.

Meer verzorging vergelijken →

Koop je via deze links, dan krijgen wij een kleine vergoeding van de shop. Jij betaalt hetzelfde. Prijzen komen uit de feed van de shop en kunnen veranderen.

Uit onze gidsen

Handig om te weten

Alle gidsen

Wacht je liever?

Mail me onder mijn prijs

We houden alle 1 shop in de gaten. Zakt de Jordan 1 Retro High Rare Air Sail Cinnabar onder je doelprijs, dan krijg je een mail.

Veelgestelde vragen

Wat is de laagste prijs voor de Jordan 1 Retro High Rare Air Sail Cinnabar?
De laagste prijs voor de Jordan 1 Retro High Rare Air Sail Cinnabar is momenteel €149,50 bij SNEAKEREGEER. We vergelijken prijzen bij 1 shop zodat je altijd de beste deal vindt.
Bij hoeveel shops is de Jordan 1 Retro High Rare Air Sail Cinnabar beschikbaar?
De Jordan 1 Retro High Rare Air Sail Cinnabar is momenteel beschikbaar bij 1 shop. SneakerPicks vergelijkt automatisch alle prijzen zodat je direct ziet waar deze sneaker het goedkoopst is.
Is de Jordan 1 Retro High Rare Air Sail Cinnabar in de sale?
De Jordan 1 Retro High Rare Air Sail Cinnabar wordt momenteel aangeboden tegen de reguliere prijs. Stel een prijsalert in om een melding te krijgen zodra de prijs daalt.
Welke maten zijn beschikbaar voor de Jordan 1 Retro High Rare Air Sail Cinnabar?
De Jordan 1 Retro High Rare Air Sail Cinnabar is beschikbaar in EU maten 36, 36.5, 37.5, 38, 38.5, 40, 40.5, 41, 42, 42.5 en 4 andere maten. Beschikbaarheid verschilt per shop. Bekijk de prijsvergelijking hierboven voor actuele voorraad per maat.
Air Jordan 1 Retro High Stage Haze, vergelijk prijzen bij 4 winkels
Jordan

Air Jordan 1 Retro High Stage Haze

Retro Stage Haze

vanaf €179,95
bij Mentastore 4 shops Prijs gemiddeld
-17% t.o.v. de normale prijs
Air Jordan 1 Retro High Patina Bruin, vergelijk prijzen bij 3 winkels
Jordan

Air Jordan 1 Retro High Patina Bruin

vanaf €169,50
bij SNEAKEREGEER 3 shops Laagste prijs in 30 dagen
-17% t.o.v. de normale prijs
Air Jordan 1 High Retro Starfish Oranje, vergelijk prijzen bij 2 winkels
Jordan

Air Jordan 1 High Retro Starfish Oranje

vanaf €149,50
bij SNEAKEREGEER 2 shops Onder gemiddelde
Nike Air Jordan 1 Retro High OG Rood, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Jordan

Nike Air Jordan 1 Retro High OG Rood

vanaf €161,49
bij Sneakin NL 1 shop