Jordan

1 shop

Jordan 4 Retro Rare Air (White Lettering)

Laagste prijs
€214,50bij SNEAKEREGEER

verzendkosten onbekend

Kies je maat (Jordan, EU)

12 maten op voorraad

Mijn maten · welke maat?Nog weinig stemmen, help mee

  • Gecheckt 7 uur geleden
  • Wij verkopen niets zelf
  • Volgorde = laagste prijs
Alle shops

Prijzen

1 shop op voorraad · gesorteerd op prijs

  • SNEAKEREGEERLaagste€214,50
    Op voorraadverzending onbekendgecheckt 7 uur geleden

Wij ontvangen mogelijk een commissie als je via SneakerPicks bij een shop koopt; dit beïnvloedt de volgorde niet. Shops staan op prijs gesorteerd en betalen niet voor een plek. Zo vergelijken wij

Over de Jordan 4 Retro Rare Air (White Lettering)

Een echte vaste waarde in collecties van enthousiaste sneaker fans: de Air Jordan 4. De Air Jordan 4 is een iconisch silhouet dat in 1989 werd geïntroduceerd en meteen een statement maakte in sneakerwereld. Het design van Tinker Hatfield brengt een robuuste, militaire esthetiek met zich mee die je direct herkent. Deze sneaker wordt geliefd om zijn sterke constructie, prominente zijpanelen en characteristic netting. Veel verzamelaars kozen voor dit model vanwege zijn timeless appeal en de vele collaborations die door de jaren heen zijn uitgebracht. Momenteel beschikbaar vanaf €214,50 bij 1 shop. Bekijk nu alle beschikbare opties en vergelijk de prijzen via SneakerPicks.

Laagste prijs vandaag: €214,50 bij SNEAKEREGEER · 1 winkel vergeleken · Laatst bijgewerkt: 21 okt, 15:08.

Laagste prijs:
€214,50
Bij:
SNEAKEREGEER
Winkels:
1
Bijgewerkt:
21 okt, 15:08
Unisex 1 shop op voorraad
Delen Deel
Echt laag?

Nog te weinig prijshistorie

We volgen deze prijs sinds 16 oktober en hebben 2 dagen prijsdata. Vanaf 7 dagen laten we zien of de prijs echt laag is. Zet een prijsalert, dan houden wij het in de gaten.

Hoe valt hij?

Heb je de Air Jordan 4? Hoe valt hij?

Nog geen stemmen, help mee. De uitslag verschijnt vanaf 5 stemmen.

Maat-tool en Jordan maattabel

Prijsverloop

Laagste 30 dagen €214,50 · nu €214,50

Prijshistorie wordt opgebouwd sinds 16 oktober; een trend tonen we zodra er genoeg dagen zijn.

Prijsstatistieken laatste 30 dagen
Prijsstatistieken laatste 30 dagen (16 okt t/m 21 okt, 2 meetdagen)
Statistiek Waarde
Laagste prijs (30 dagen) €214,50
Normale prijs (30 dagen) €239,73
Gemiddelde prijs (30 dagen) €239,73
Hoogste prijs (30 dagen) €264,95
Prijs vandaag €214,50
Maat per shop

Waar is jouw maat nog?

1 shop in 12 maten (EU). Tik op een maat of vakje voor de prijs.

Prijs per shop en EU-maat voor de Jordan 4 Retro Rare Air (White Lettering). Een leeg vakje betekent niet op voorraad in die maat.
Shop
SNEAKEREGEER €219,50€229,50€229,50€219,50€219,50€219,50€229,50€219,50€219,50€214,50€219,50€229,50

Shops die we de afgelopen 72 uur hebben gecheckt.

Verzorging · affiliate

Houd ze schoon

Suède en nubuck worden snel vlekkerig. Hiermee blijven ze zacht en schoon.

Meer verzorging vergelijken →

Koop je via deze links, dan krijgen wij een kleine vergoeding van de shop. Jij betaalt hetzelfde. Prijzen komen uit de feed van de shop en kunnen veranderen.

Uit onze gidsen

Handig om te weten

Alle gidsen

Wacht je liever?

Mail me onder mijn prijs

We houden alle 1 shop in de gaten. Zakt de Jordan 4 Retro Rare Air (White Lettering) onder je doelprijs, dan krijg je een mail.

Veelgestelde vragen

Wat is de laagste prijs voor de Jordan 4 Retro Rare Air (White Lettering)?
De laagste prijs voor de Jordan 4 Retro Rare Air (White Lettering) is momenteel €214,50 bij SNEAKEREGEER. We vergelijken prijzen bij 1 shop zodat je altijd de beste deal vindt.
Bij hoeveel shops is de Jordan 4 Retro Rare Air (White Lettering) beschikbaar?
De Jordan 4 Retro Rare Air (White Lettering) is momenteel beschikbaar bij 1 shop. SneakerPicks vergelijkt automatisch alle prijzen zodat je direct ziet waar deze sneaker het goedkoopst is.
Is de Jordan 4 Retro Rare Air (White Lettering) in de sale?
De Jordan 4 Retro Rare Air (White Lettering) wordt momenteel aangeboden tegen de reguliere prijs. Stel een prijsalert in om een melding te krijgen zodra de prijs daalt.
Welke maten zijn beschikbaar voor de Jordan 4 Retro Rare Air (White Lettering)?
De Jordan 4 Retro Rare Air (White Lettering) is beschikbaar in EU maten 40, 40.5, 41, 42, 42.5, 43, 44, 44.5, 45, 45.5 en 2 andere maten. Beschikbaarheid verschilt per shop. Bekijk de prijsvergelijking hierboven voor actuele voorraad per maat.
Daalt of stijgt de prijs van de Jordan 4 Retro Rare Air (White Lettering)?
De prijs van de Jordan 4 Retro Rare Air (White Lettering) is de afgelopen 30 dagen gedaald. Dit is een goed moment om te kopen! Bekijk de prijsgrafiek voor het volledige verloop.
-29% t.o.v. adviesprijs
Air Jordan 4 Air Beige, vergelijk prijzen bij 5 winkels
Jordan

Air Jordan 4 Air Beige

vanaf €150,00 €209,99
bij Snipes EU 5 shops Prijs gemiddeld
Air Jordan 4 Retro Groen, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Jordan

Air Jordan 4 Retro Groen

vanaf €209,99
bij Snipes EU 1 shop
Air Jordan 4 Infrared Anthracite, vergelijk prijzen bij 3 winkels
Jordan

Air Jordan 4 Infrared Anthracite

Grijs

vanaf €174,95
bij Mentastore 3 shops Prijs gemiddeld
Air Jordan 4 Retro Lakers, vergelijk prijzen bij 4 winkels
Jordan

Air Jordan 4 Retro Lakers

vanaf €164,95
bij The Attic 4 shops Prijs gemiddeld