New Balance 1906R Zwart, vergelijk prijzen bij 1 winkel

New Balance

1 shop

New Balance 1906R Zwart

zwart

Laagste prijs
€120,00bij size?

verzendkosten onbekend

Kies je maat (New Balance, EU)

1 maat op voorraad

Mijn maten · welke maat?Nog weinig stemmen, help mee

  • Gecheckt 4 min geleden
  • Wij verkopen niets zelf
  • Volgorde = laagste prijs
Alle shops

Prijzen

1 shop op voorraad · gesorteerd op prijs

  • size?Laagste€120,00
    Op voorraadverzending onbekendgecheckt 4 min geleden

Wij ontvangen mogelijk een commissie als je via SneakerPicks bij een shop koopt; dit beïnvloedt de volgorde niet. Shops staan op prijs gesorteerd en betalen niet voor een plek. Zo vergelijken wij

Over de New Balance 1906R Zwart

De New Balance 1906R Zwart is een van de bekendste silhouetten uit de New Balance-lijn. De New Balance 1906R Zwart komt uit de New Balance-lijn. New Balance staat bekend om kwaliteit, comfort en een no-nonsense benadering van sneakers. Opgericht in 1906 in Boston als New Balance Arch Support Company, is het merk uitgegroeid tot een favoriet onder sneakerliefhebbers die waarde hechten aan vakmanschap. Deze colorway, zwart, geeft het model een eigen karakter. We vergelijken prijzen bij 1 Nederlandse webshop; de scherpste staat nu bij size?. Bekijk de prijsvergelijking en kies de shop met de beste deal.

Laagste prijs vandaag: €120,00 bij size? · 1 winkel vergeleken · Laatst bijgewerkt: 19 okt, 05:06.

Laagste prijs:
€120,00
Bij:
size?
Winkels:
1
Bijgewerkt:
19 okt, 05:06
Unisex 1 shop op voorraad
Delen Deel
Echt laag?

Nog te weinig prijshistorie

We volgen deze prijs sinds 16 oktober en hebben 4 dagen prijsdata. Vanaf 7 dagen laten we zien of de prijs echt laag is. Zet een prijsalert, dan houden wij het in de gaten.

Hoe valt hij?

Heb je de New Balance 1906? Hoe valt hij?

Nog geen stemmen, help mee. De uitslag verschijnt vanaf 5 stemmen.

Maat-tool en New Balance maattabel

Prijsverloop

Laagste 30 dagen €120 · nu €120

Prijshistorie wordt opgebouwd sinds 16 oktober; een trend tonen we zodra er genoeg dagen zijn.

Prijsstatistieken laatste 30 dagen
Prijsstatistieken laatste 30 dagen (16 okt t/m 19 okt, 4 meetdagen)
Statistiek Waarde
Laagste prijs (30 dagen) €120,00
Normale prijs (30 dagen) €120,00
Gemiddelde prijs (30 dagen) €120,00
Hoogste prijs (30 dagen) €120,00
Prijs vandaag €120,00
Verzorging · affiliate

Houd ze schoon

Een reiniger en een beschermlaag doen meer dan je denkt.

Meer verzorging vergelijken →

Koop je via deze links, dan krijgen wij een kleine vergoeding van de shop. Jij betaalt hetzelfde. Prijzen komen uit de feed van de shop en kunnen veranderen.

Wacht je liever?

Mail me onder mijn prijs

We houden alle 1 shop in de gaten. Zakt de New Balance 1906R Zwart onder je doelprijs, dan krijg je een mail.

Veelgestelde vragen

Wat is de laagste prijs voor de New Balance 1906R Zwart?
De laagste prijs voor de New Balance 1906R Zwart is momenteel €120,00 bij size?. We vergelijken prijzen bij 1 shop zodat je altijd de beste deal vindt.
Bij hoeveel shops is de New Balance 1906R Zwart beschikbaar?
De New Balance 1906R Zwart is momenteel beschikbaar bij 1 shop. SneakerPicks vergelijkt automatisch alle prijzen zodat je direct ziet waar deze sneaker het goedkoopst is.
Is de New Balance 1906R Zwart in de sale?
De New Balance 1906R Zwart wordt momenteel aangeboden tegen de reguliere prijs. Stel een prijsalert in om een melding te krijgen zodra de prijs daalt.
Welke maten zijn beschikbaar voor de New Balance 1906R Zwart?
De New Balance 1906R Zwart is beschikbaar in EU maten 42. Beschikbaarheid verschilt per shop. Bekijk de prijsvergelijking hierboven voor actuele voorraad per maat.
New Balance 1906 Utility Zwart, vergelijk prijzen bij 3 winkels
New Balance

New Balance 1906 Utility Zwart

New Balance Utility Zwart

vanaf €169,99
bij Snipes EU 3 shops
New Balance 1906 Blauw, vergelijk prijzen bij 1 winkel
New Balance

New Balance 1906 Blauw

New Balance 1906r Blauw

vanaf €165,00
bij size? 1 shop
New Balance 1906 Zwart (U1906RNB), vergelijk prijzen bij 1 winkel
New Balance

New Balance 1906 Zwart (U1906RNB)

New Balance 1906r

vanaf €70,00
bij Foot Locker NL 1 shop
New Balance 1906 Zwart (M1906AF), vergelijk prijzen bij 4 winkels
New Balance

New Balance 1906 Zwart (M1906AF)

New Balance 1906a Zwart

vanaf €129,95
bij The Attic 4 shops