New Balance

2 shops

New Balance Made in USA 992 Roze

pink

Laagste prijs
€236,98bij BSTN NL

incl. verzending: €229,99 + €6,99 verzending

Kies je maat (New Balance, EU)

12 maten op voorraad

Mijn maten · welke maat?Nog weinig stemmen, help mee

  • Gecheckt 4 uur geleden
  • Wij verkopen niets zelf
  • Volgorde = laagste prijs incl. verzending
Alle shops

Prijzen

2 shops op voorraad · gesorteerd op prijs incl. verzending

  • BSTN NLLaagste€236,98
    Op voorraadincl. €6,99 verzendinggecheckt 4 uur geleden
  • Solebox€239,99
    Op voorraadverzending onbekendgecheckt 4 uur geleden

Wij ontvangen mogelijk een commissie als je via SneakerPicks bij een shop koopt; dit beïnvloedt de volgorde niet. Shops staan op prijs gesorteerd en betalen niet voor een plek. Met verzending = prijs, min een geldige kortingscode, plus de standaard verzendkosten naar Nederland volgens de shop; zijn die onbekend, dan telt alleen de prijs. Zo vergelijken wij

Over de New Balance Made in USA 992 Roze

De New Balance Made in USA 992 Roze is een van de bekendste silhouetten uit de New Balance-lijn. De New Balance Made in USA 992 Roze komt uit de New Balance-lijn. New Balance staat bekend om kwaliteit, comfort en een no-nonsense benadering van sneakers. Opgericht in 1906 in Boston als New Balance Arch Support Company, is het merk uitgegroeid tot een favoriet onder sneakerliefhebbers die waarde hechten aan vakmanschap. De colorway pink combineert moeiteloos met denim, joggers en chino's. Momenteel beschikbaar vanaf €229,99 bij 2 shops. Stel een prijsalert in als je wilt wachten op een lagere prijs.

Laagste prijs vandaag: €229,99 bij BSTN NL · 2 winkels vergeleken · Laatst bijgewerkt: 21 okt, 15:08.

Laagste prijs:
€229,99
Bij:
BSTN NL
Winkels:
2
Bijgewerkt:
21 okt, 15:08
Unisex 2 shops op voorraad
Delen Deel
Echt laag?

Nog te weinig prijshistorie

We volgen deze prijs sinds 16 oktober en hebben 1 dag prijsdata. Vanaf 7 dagen laten we zien of de prijs echt laag is. Zet een prijsalert, dan houden wij het in de gaten.

Hoe valt hij?

Heb je de New Balance 992? Hoe valt hij?

Nog geen stemmen, help mee. De uitslag verschijnt vanaf 5 stemmen.

Maat-tool en New Balance maattabel

Prijsverloop

Prijshistorie wordt opgebouwd sinds 21 oktober; een trend tonen we zodra er genoeg dagen zijn.

Nog maar één meting in deze periode; de grafiek verschijnt zodra er meer dagen zijn.

Maat per shop

Waar is jouw maat nog?

2 shops in 12 maten (EU). Tik op een maat of vakje voor de prijs.

Prijs per shop en EU-maat voor de New Balance Made in USA 992 Roze. Een leeg vakje betekent niet op voorraad in die maat.
Shop
BSTN NL €229,99€229,99€229,99€229,99€229,99€229,99€229,99€229,99€229,99€229,99€229,99€229,99
Solebox €239,99€239,99€239,99€239,99€239,99€239,99€239,99€239,99

Shops die we de afgelopen 72 uur hebben gecheckt.

Verzorging · affiliate

Houd ze schoon

Suède en nubuck worden snel vlekkerig. Hiermee blijven ze zacht en schoon.

Meer verzorging vergelijken →

Koop je via deze links, dan krijgen wij een kleine vergoeding van de shop. Jij betaalt hetzelfde. Prijzen komen uit de feed van de shop en kunnen veranderen.

Uit onze gidsen

Handig om te weten

Alle gidsen

Wacht je liever?

Mail me onder mijn prijs

We houden alle 2 shops in de gaten. Zakt de New Balance Made in USA 992 Roze onder je doelprijs, dan krijg je een mail.

Veelgestelde vragen

Wat is de laagste prijs voor de New Balance Made in USA 992 Roze?
De laagste prijs voor de New Balance Made in USA 992 Roze is momenteel €229,99 bij BSTN NL. We vergelijken prijzen bij 2 shops zodat je altijd de beste deal vindt.
Bij hoeveel shops is de New Balance Made in USA 992 Roze beschikbaar?
De New Balance Made in USA 992 Roze is momenteel beschikbaar bij 2 shops. SneakerPicks vergelijkt automatisch alle prijzen zodat je direct ziet waar deze sneaker het goedkoopst is.
Is de New Balance Made in USA 992 Roze in de sale?
De New Balance Made in USA 992 Roze wordt momenteel aangeboden tegen de reguliere prijs. Stel een prijsalert in om een melding te krijgen zodra de prijs daalt.
Welke maten zijn beschikbaar voor de New Balance Made in USA 992 Roze?
De New Balance Made in USA 992 Roze is beschikbaar in EU maten 40, 45.5, 46.5, 47.5, 40.5, 41.5, 42, 42.5, 43, 44 en 2 andere maten. Beschikbaarheid verschilt per shop. Bekijk de prijsvergelijking hierboven voor actuele voorraad per maat.
New Balance 992 Made in USA (U992GL) Groen, vergelijk prijzen bij 1 winkel
New Balance

New Balance 992 Made in USA (U992GL) Groen

New Balance Made In Usa

vanaf €114,99
bij Solebox 1 shop
-15% t.o.v. adviesprijs
New Balance 992 Made In USA Beige, vergelijk prijzen bij 3 winkels
New Balance

New Balance 992 Made In USA Beige

New Balance Made In Usa Beige

vanaf €195,99 €229,99
bij BSTN NL 3 shops Laagste prijs in 30 dagen
New Balance 992 Made In USA Blauw, vergelijk prijzen bij 2 winkels
New Balance

New Balance 992 Made In USA Blauw

New Balance Made In Usa Blauw

vanaf €229,99
bij BSTN NL 2 shops Laagste prijs in 30 dagen
New Balance Made in USA 992 Core Grijs, vergelijk prijzen bij 2 winkels
New Balance

New Balance Made in USA 992 Core Grijs

New Balance Made In Usa Core

vanaf €143,99
bij Solebox 2 shops