Nike

2 shops

Nike Zoom Vomero 5 Black Pink Blast

Laagste prijs
€162,95bij The Attic

incl. verzending: €154,95 + €8,00 verzending

Kies je maat (Nike, EU)

11 maten op voorraad

Mijn maten · welke maat?Nog weinig stemmen, help mee

  • Gecheckt 40 min geleden
  • Wij verkopen niets zelf
  • Volgorde = laagste prijs incl. verzending
Alle shops

Prijzen

2 shops op voorraad · gesorteerd op prijs incl. verzending

  • The AtticLaagste€162,95
    Op voorraadincl. €8,00 verzendinggecheckt 40 min geleden
  • SNEAKEREGEER€189,50
    Op voorraadverzending onbekendgecheckt 31 min geleden

Wij ontvangen mogelijk een commissie als je via SneakerPicks bij een shop koopt; dit beïnvloedt de volgorde niet. Shops staan op prijs gesorteerd en betalen niet voor een plek. Met verzending = prijs, min een geldige kortingscode, plus de standaard verzendkosten naar Nederland volgens de shop; zijn die onbekend, dan telt alleen de prijs. Zo vergelijken wij

Over de Nike Zoom Vomero 5 Black Pink Blast

Chunky, gelaagd en verrassend comfortabel — de Nike Vomero 5 past in de moderne runner-trend. De Nike Vomero 5 werd oorspronkelijk in 2009 gelanceerd als comfortabele hardloopschoen met full-length demping. In de afgelopen jaren is hij uitgegroeid tot een van de meest populaire lifestyle-sneakers van Nike, juist omdat het technische, gelaagde design perfect aansluit bij de huidige 'chunky runner'-trend. Het bovenwerk combineert mesh, synthetisch leer en opvallende overlays, terwijl de brede zool zorgt voor een zachte, nonchalante stap. De Vomero 5 is comfortabel voor lange dagen en heeft een duidelijk eigenzinnige look die past bij zowel technical als casual outfits. Laagste prijs nu €154,95. Check alle aanbieders en bestel direct bij de goedkoopste.

Laagste prijs vandaag: €154,95 bij The Attic · 2 winkels vergeleken · Laatst bijgewerkt: 21 okt, 23:15.

Laagste prijs:
€154,95
Bij:
The Attic
Winkels:
2
Bijgewerkt:
21 okt, 23:15
Unisex 2 shops op voorraad
Delen Deel
Echt laag?

Nog te weinig prijshistorie

We volgen deze prijs sinds 16 oktober en hebben 1 dag prijsdata. Vanaf 7 dagen laten we zien of de prijs echt laag is. Zet een prijsalert, dan houden wij het in de gaten.

Hoe valt hij?

Heb je de Nike Vomero 5? Hoe valt hij?

Nog geen stemmen, help mee. De uitslag verschijnt vanaf 5 stemmen.

Maat-tool en Nike maattabel

Prijsverloop

Prijshistorie wordt opgebouwd sinds 21 oktober; een trend tonen we zodra er genoeg dagen zijn.

Nog maar één meting in deze periode; de grafiek verschijnt zodra er meer dagen zijn.

Maat per shop

Waar is jouw maat nog?

2 shops in 11 maten (EU). Tik op een maat of vakje voor de prijs.

Prijs per shop en EU-maat voor de Nike Zoom Vomero 5 Black Pink Blast. Een leeg vakje betekent niet op voorraad in die maat.
Shop
SNEAKEREGEER €209,50€359,50€209,50€209,50€199,50€189,50€199,50€199,50€209,50€219,50€319,50
The Attic €159,95€159,95€154,95€239,95€159,95€234,95€164,95€159,95€189,95€259,95

Shops die we de afgelopen 72 uur hebben gecheckt.

Verzorging · affiliate

Houd ze schoon

Een reiniger en een beschermlaag doen meer dan je denkt.

Meer verzorging vergelijken →

Koop je via deze links, dan krijgen wij een kleine vergoeding van de shop. Jij betaalt hetzelfde. Prijzen komen uit de feed van de shop en kunnen veranderen.

Uit onze gidsen

Handig om te weten

Alle gidsen

Wacht je liever?

Mail me onder mijn prijs

We houden alle 2 shops in de gaten. Zakt de Nike Zoom Vomero 5 Black Pink Blast onder je doelprijs, dan krijg je een mail.

Veelgestelde vragen

Wat is de laagste prijs voor de Nike Zoom Vomero 5 Black Pink Blast?
De laagste prijs voor de Nike Zoom Vomero 5 Black Pink Blast is momenteel €154,95 bij The Attic. We vergelijken prijzen bij 2 shops zodat je altijd de beste deal vindt.
Bij hoeveel shops is de Nike Zoom Vomero 5 Black Pink Blast beschikbaar?
De Nike Zoom Vomero 5 Black Pink Blast is momenteel beschikbaar bij 2 shops. SneakerPicks vergelijkt automatisch alle prijzen zodat je direct ziet waar deze sneaker het goedkoopst is.
Is de Nike Zoom Vomero 5 Black Pink Blast in de sale?
De Nike Zoom Vomero 5 Black Pink Blast wordt momenteel aangeboden tegen de reguliere prijs. Stel een prijsalert in om een melding te krijgen zodra de prijs daalt.
Welke maten zijn beschikbaar voor de Nike Zoom Vomero 5 Black Pink Blast?
De Nike Zoom Vomero 5 Black Pink Blast is beschikbaar in EU maten 46, 45.5, 45, 44.5, 44, 43, 42.5, 42, 41, 40 en 1 andere maten. Beschikbaarheid verschilt per shop. Bekijk de prijsvergelijking hierboven voor actuele voorraad per maat.
Nike Zoom Vomero 5 Pink Spell Black, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike Zoom Vomero 5 Pink Spell Black

Zoom Pink Spell Black

vanaf €149,50
bij SNEAKEREGEER 1 shop
Nike Zoom Vomero 5 Alabaster Black, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike Zoom Vomero 5 Alabaster Black

Zoom Alabaster Black

vanaf €149,50
bij SNEAKEREGEER 1 shop
Nike Zoom Vomero 5 Hyper Pink, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike Zoom Vomero 5 Hyper Pink

Zoom Hyper Pink

vanaf €139,50
bij SNEAKEREGEER 1 shop
Nike Zoom Vomero 5 Geel, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Nike

Nike Zoom Vomero 5 Geel

vanaf €160,00
bij Sneakin NL 1 shop