Odaje Matthieu Wit, vergelijk prijzen bij 1 winkel

Odaje

1 shop

Odaje Matthieu Wit

Blanc

Laagste prijs
€140,25bij Sneakin NL

verzendkosten onbekend

Kies je maat (Odaje, EU)

3 maten op voorraad
  • Gecheckt 10 uur geleden
  • Wij verkopen niets zelf
  • Volgorde = laagste prijs
Alle shops

Prijzen

1 shop op voorraad · gesorteerd op prijs

  • Sneakin NLLaagste€140,25
    Op voorraadverzending onbekendgecheckt 10 uur geleden

Wij ontvangen mogelijk een commissie als je via SneakerPicks bij een shop koopt; dit beïnvloedt de volgorde niet. Shops staan op prijs gesorteerd en betalen niet voor een plek. Zo vergelijken wij

Over de Odaje Matthieu Wit

De Odaje Matthieu Wit combineert Odaje-erfgoed met een herkenbaar design. De Odaje Matthieu Wit is een sneaker van Odaje in de uitvoering Blanc. Met Blanc als kleurstelling past deze sneaker bij zowel casual als sportieve outfits. We vergelijken prijzen bij 1 Nederlandse webshop; de scherpste staat nu bij Sneakin NL. Bekijk de prijsvergelijking en kies de shop met de beste deal.

Laagste prijs vandaag: €140,25 bij Sneakin NL · 1 winkel vergeleken · Laatst bijgewerkt: 19 okt, 03:07.

Laagste prijs:
€140,25
Bij:
Sneakin NL
Winkels:
1
Bijgewerkt:
19 okt, 03:07
Unisex 1 shop op voorraad
Delen Deel
Echt laag?

Nog te weinig prijshistorie

We volgen deze prijs sinds 16 oktober en hebben 2 dagen prijsdata. Vanaf 7 dagen laten we zien of de prijs echt laag is. Zet een prijsalert, dan houden wij het in de gaten.

Prijsverloop

Laagste 30 dagen €140,25 · nu €140,25

Prijshistorie wordt opgebouwd sinds 18 oktober; een trend tonen we zodra er genoeg dagen zijn.

Prijsstatistieken laatste 30 dagen
Prijsstatistieken laatste 30 dagen (18 okt t/m 19 okt, 2 meetdagen)
Statistiek Waarde
Laagste prijs (30 dagen) €140,25
Normale prijs (30 dagen) €140,25
Gemiddelde prijs (30 dagen) €140,25
Hoogste prijs (30 dagen) €140,25
Prijs vandaag €140,25
Maat per shop

Waar is jouw maat nog?

1 shop in 3 maten (EU). Tik op een maat of vakje voor de prijs.

Prijs per shop en EU-maat voor de Odaje Matthieu Wit. Een leeg vakje betekent niet op voorraad in die maat.
Shop
Sneakin NL €140,25€140,25€140,25

Shops die we de afgelopen 72 uur hebben gecheckt.

Verzorging · affiliate

Houd ze schoon

Suède en nubuck worden snel vlekkerig. Hiermee blijven ze zacht en schoon.

Meer verzorging vergelijken →

Koop je via deze links, dan krijgen wij een kleine vergoeding van de shop. Jij betaalt hetzelfde. Prijzen komen uit de feed van de shop en kunnen veranderen.

Wacht je liever?

Mail me onder mijn prijs

We houden alle 1 shop in de gaten. Zakt de Odaje Matthieu Wit onder je doelprijs, dan krijg je een mail.

Veelgestelde vragen

Wat is de laagste prijs voor de Odaje Matthieu Wit?
De laagste prijs voor de Odaje Matthieu Wit is momenteel €140,25 bij Sneakin NL. We vergelijken prijzen bij 1 shop zodat je altijd de beste deal vindt.
Bij hoeveel shops is de Odaje Matthieu Wit beschikbaar?
De Odaje Matthieu Wit is momenteel beschikbaar bij 1 shop. SneakerPicks vergelijkt automatisch alle prijzen zodat je direct ziet waar deze sneaker het goedkoopst is.
Is de Odaje Matthieu Wit in de sale?
De Odaje Matthieu Wit wordt momenteel aangeboden tegen de reguliere prijs. Stel een prijsalert in om een melding te krijgen zodra de prijs daalt.
Welke maten zijn beschikbaar voor de Odaje Matthieu Wit?
De Odaje Matthieu Wit is beschikbaar in EU maten 40, 44, 45. Beschikbaarheid verschilt per shop. Bekijk de prijsvergelijking hierboven voor actuele voorraad per maat.
Odaje Matthieu Groen, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Odaje

Odaje Matthieu Groen

vanaf €140,25
bij Sneakin NL 1 shop
Odaje Maé Rood, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Odaje

Odaje Maé Rood

vanaf €127,50
bij Sneakin NL 1 shop
Odaje May Wit, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Odaje

Odaje May Wit

vanaf €127,50
bij Sneakin NL 1 shop
Odaje May Wit, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Odaje

Odaje May Wit

vanaf €127,50
bij Sneakin NL 1 shop