Salomon

4 shops

Salomon XT-4 Zwart

black

Laagste prijs
€165,99bij Solebox

verzendkosten onbekend

−€24,01 onder de normale prijs €190,00

Kies je maat (Salomon, EU)

19 maten op voorraad

Mijn maten · welke maat?Nog weinig stemmen, help mee

  • Gecheckt 2 uur geleden
  • Wij verkopen niets zelf
  • Volgorde = laagste prijs
Alle shops

Prijzen

4 shops op voorraad · gesorteerd op prijs incl. verzending

  • SoleboxLaagste€165,99
    Op voorraadverzending onbekendgecheckt 2 uur geleden
  • size?€190,00
    Op voorraadverzending onbekendgecheckt 1 uur geleden
  • BSTN NL€196,98
    Op voorraadincl. €6,99 verzendinggecheckt 3 uur geleden
  • SNEAKEREGEER€199,50
    Op voorraadverzending onbekendgecheckt 2 uur geleden

Wij ontvangen mogelijk een commissie als je via SneakerPicks bij een shop koopt; dit beïnvloedt de volgorde niet. Shops staan op prijs gesorteerd en betalen niet voor een plek. Met verzending = prijs, min een geldige kortingscode, plus de standaard verzendkosten naar Nederland volgens de shop; zijn die onbekend, dan telt alleen de prijs. Zo vergelijken wij

Over de Salomon XT-4 Zwart

De Salomon XT-4 Zwart combineert Salomon-erfgoed met een herkenbaar design. De Salomon XT-4 Zwart is een sneaker van Salomon in de uitvoering black. Deze colorway, black, geeft het model een eigen karakter. Laagste prijs nu €165,99. Vergelijk hieronder alle aanbieders en bestel direct bij de goedkoopste shop.

Laagste prijs vandaag: €165,99 bij Solebox · 4 winkels vergeleken · Laatst bijgewerkt: 21 okt, 12:07.

Laagste prijs:
€165,99
Bij:
Solebox
Winkels:
4
Korting:
13% t.o.v. de normale prijs
Prijsniveau:
Laagste prijs in 30 dagen
Bijgewerkt:
21 okt, 12:07
Unisex 4 shops op voorraad
Delen Deel
Echt laag?

Nog te weinig prijshistorie

We volgen deze prijs sinds 16 oktober en hebben 6 dagen prijsdata. Vanaf 7 dagen laten we zien of de prijs echt laag is. Zet een prijsalert, dan houden wij het in de gaten.

Hoe valt hij?

Heb je de Salomon XT-4? Hoe valt hij?

Nog geen stemmen, help mee. De uitslag verschijnt vanaf 5 stemmen.

Maat-tool en Salomon maattabel

Prijsverloop

Laagste 30 dagen €165,99 · nu €165,99

Prijshistorie wordt opgebouwd sinds 16 oktober; een trend tonen we zodra er genoeg dagen zijn.

Prijsstatistieken laatste 30 dagen
Prijsstatistieken laatste 30 dagen (16 okt t/m 21 okt, 6 meetdagen)
Statistiek Waarde
Laagste prijs (30 dagen) €165,99
Normale prijs (30 dagen) €190,00
Gemiddelde prijs (30 dagen) €186,00
Hoogste prijs (30 dagen) €190,00
Prijs vandaag €165,99
Maat per shop

Waar is jouw maat nog?

4 shops in 19 maten (EU). Tik op een maat of vakje voor de prijs.

Prijs per shop en EU-maat voor de Salomon XT-4 Zwart. Een leeg vakje betekent niet op voorraad in die maat.
Shop
SNEAKEREGEER €289,50€289,50€279,50€209,50€209,50€199,50€209,50€209,50€209,50€209,50€279,50€279,50€259,50€244,50€234,50€279,50€244,50€299,50
BSTN NL €189,99€189,99€189,99€189,99€189,99€189,99€189,99€189,99€189,99€189,99€189,99€189,99€189,99
size? €190€190€190€190€190€190
Solebox €165,99€165,99€165,99€165,99€165,99

Shops die we de afgelopen 72 uur hebben gecheckt.

Verzorging · affiliate

Houd ze schoon

Een reiniger en een beschermlaag doen meer dan je denkt.

Meer verzorging vergelijken →

Koop je via deze links, dan krijgen wij een kleine vergoeding van de shop. Jij betaalt hetzelfde. Prijzen komen uit de feed van de shop en kunnen veranderen.

Uit onze gidsen

Handig om te weten

Alle gidsen

Wacht je liever?

Mail me onder mijn prijs

We houden alle 4 shops in de gaten. Zakt de Salomon XT-4 Zwart onder je doelprijs, dan krijg je een mail.

Veelgestelde vragen

Wat is de laagste prijs voor de Salomon XT-4 Zwart?
De laagste prijs voor de Salomon XT-4 Zwart is momenteel €165,99 bij Solebox. We vergelijken prijzen bij 4 shops zodat je altijd de beste deal vindt.
Bij hoeveel shops is de Salomon XT-4 Zwart beschikbaar?
De Salomon XT-4 Zwart is momenteel beschikbaar bij 4 shops. SneakerPicks vergelijkt automatisch alle prijzen zodat je direct ziet waar deze sneaker het goedkoopst is.
Is de Salomon XT-4 Zwart in de sale?
Ja. De Salomon XT-4 Zwart kost nu €165,99, 13% onder de normale prijs van de afgelopen 30 dagen (€190,00).
Welke maten zijn beschikbaar voor de Salomon XT-4 Zwart?
De Salomon XT-4 Zwart is beschikbaar in EU maten 41 1/3, 42, 44, 45 1/3, 46, 44 2/3, 42 2/3, 43 1/3, 48, 46 2/3 en 9 andere maten. Beschikbaarheid verschilt per shop. Bekijk de prijsvergelijking hierboven voor actuele voorraad per maat.
Daalt of stijgt de prijs van de Salomon XT-4 Zwart?
De prijs van de Salomon XT-4 Zwart is de afgelopen 30 dagen gedaald. Dit is een goed moment om te kopen! Bekijk de prijsgrafiek voor het volledige verloop.
Salomon XT-4 Wit, vergelijk prijzen bij 2 winkels
Salomon

Salomon XT-4 Wit

vanaf €189,99
bij BSTN NL 2 shops
Salomon XT-4 Grijs, vergelijk prijzen bij 2 winkels
Salomon

Salomon XT-4 Grijs

vanaf €189,99
bij BSTN NL 2 shops
Salomon XT-4 Wit, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Salomon

Salomon XT-4 Wit

vanaf €189,99
bij BSTN NL 1 shop
Salomon XT-4 Wit, vergelijk prijzen bij 1 winkel
Salomon

Salomon XT-4 Wit

vanaf €170,99
bij BSTN NL 1 shop