Birkenstock Oswego
6 kleuren · 6 varianten · €90,00 - €105,00
De Birkenstock Oswego kost vanaf €90,00 bij 1 Nederlandse webshop (prijzen gecheckt op 19 okt 2026). Laagste prijs in 30 dagen: €90,00.
- Prijs:
- €90,00 - €105,00
- Kleuren:
- 6
- Varianten:
- 6
- Bijgewerkt:
- 19 okt, 03:07
Bron: SneakerPicks, live prijzen uit de productfeeds van de webshops. Zo vergelijken we prijzen
Alle Birkenstock Oswego varianten
Geen kleuren op voorraad in maat 47⅓: we tonen alle 6 kleuren. Alle maten tonen
Welke kleur heeft jouw maat?
5 kleuren van de Birkenstock Oswego in 11 maten (EU). Tik op je maat om te zien in welke kleuren hij op voorraad is en wat hij daar kost.
| Kleur \ maat | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | €90 | €90 | – | €90 | – | – | – | – | – | – | – |
| | €90 | €90 | €90 | €90 | €90 | – | – | – | – | – | – |
| | €105 | €105 | €105 | €98,25 | €105 | €105 | €105 | €105 | €105 | €105 | €105 |
| | – | – | €105 | €105 | €105 | – | – | – | – | – | – |
| | – | €105 | €105 | €105 | €105 | €105 | €105 | €105 | €105 | €105 | – |
Prijzen van shops die we de afgelopen 72 uur hebben gecheckt. Volwassenenmaten; Birkenstock-maten kunnen per model anders vallen.
Welke shop heeft jouw maat?
1 shop in 11 maten (EU), alle kleuren van de Birkenstock Oswego. Tik op een maat of vakje voor de prijs.
| Shop | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sneakin NL | €90 | €90 | €90 | €90 | €90 | €105 | €105 | €105 | €105 | €105 | €105 |
Shops die we de afgelopen 72 uur hebben gecheckt, volwassenenmaten.
Hoe valt de Birkenstock Oswego?
Kopers laten weten of hij klein, normaal of groot valt ten opzichte van hun gewone maat. Zo weet je vóór je bestelt of je een halve maat moet op- of afronden. Heb je hem? Stem mee, het kost twee seconden.
Heb je de Birkenstock Oswego? Hoe valt hij?
Nog geen stemmen, help mee. De uitslag verschijnt vanaf 5 stemmen.
Veelgestelde vragen over de Birkenstock Oswego
Waar is de Birkenstock Oswego het goedkoopst?
Wat was de laagste prijs van de Birkenstock Oswego in de afgelopen 30 dagen?
In welke maten is de Birkenstock Oswego verkrijgbaar?
In hoeveel kleuren is de Birkenstock Oswego verkrijgbaar?
Vergelijkbare modellen
Andere lage sneakers in dezelfde prijsklasse als de Birkenstock Oswego.
- Birkenstock Bend vanaf €68,48 · 7 kleuren
- Birkenstock Bend Low Suede Leather vanaf €69,14 · 5 kleuren
- Birkenstock Bend Low Decon Nubuck Leather vanaf €127,50 · 4 kleuren
- Birkenstock Bend Low vanaf €105,00 · 5 kleuren
- Nike Air Max 1 vanaf €79,95 · 44 kleuren
- Nike P-6000 vanaf €65,00 · 38 kleuren
- adidas Samba vanaf €56,00 · 63 kleuren
- Gabor Rollingsoft vanaf €78,53 · 15 kleuren
Andere Birkenstock modellen
Alle Birkenstock sneakers →- Birkenstock Bend (7 kleuren)
- Birkenstock Bend Low Suede Leather (5 kleuren)
- Birkenstock Bend Low Decon Nubuck Leather (4 kleuren)
- Birkenstock Bend Low (5 kleuren)
- Birkenstock Bend Mid (3 kleuren)
- Birkenstock Porto (3 kleuren)
- Birkenstock Bend Low Cord (2 kleuren)
- Birkenstock Bend Mid Dip (2 kleuren)
- Birkenstock Gary Suede Leather (2 kleuren)